Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A barátnőm a 10 éves fiával...

A barátnőm a 10 éves fiával alszik. Nem marad ebből valami retardációja a gyereknek?

Figyelt kérdés

A férje horkol,a fia pedig járkál éjszaka,ha nem alszik vele valaki. Előbb-utóbb csak tudatára ébred és leválasztja a fia,ugye?

Kérdeztem a kissrácot minap tudják -e az osztálytársai,azt mondta,hogy az anyja megkérte ne árulja el a suliba. Akkor csak tudja,hogy gáz! Én szoktam neki mondani,azt felelte,amíg a fia nem kéri hogy ne,addig vele alszik.


2017. febr. 25. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
11 éves koromig átjártam...igaz előtte át se kellett járni, mert nem volt ilyen jóvilág, hogy külön szoba. Akkor csak a másik ágyba kellett átmászni..11 éves koromban lett külön szobám és kizártak egyszer. Többet nem mentem...és nem lettem retardált, semmi károm nem lett ebből. Kifejezetten szeretek egyedül aludni egy ideje. Gondolom 40 ève nem csak mi laktunk szoba konyhában.. nem is tudtak volna külön tenni.
2017. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Kb 13 éves koromig édesanyàmmal aludtam, akörül lett sajàt szobàm. A lelki vilàgom rendben, a szexuàlis életem rendben, nem az idősebbekhez vonzódom.

Semmi hàtrànyàt nem érzem.

2017. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

De most ettől milyen retardációja lenne a gyereknek??? Nem perverz az anyja, hanem egyszerűen csak egy ágyban alszanak, ez mért lenne rossz?

Ettől nem lesz személyiségi torzulása ha amúgy normálisan nevelik.

Én is sokáig anyukámmal aludtam (szüleim elváltak és egyke voltam így ketten éltünk egy lakásban), mégis normális felnőtt lett belőlem, van két gyerekem, férjem...

2017. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezek szerint nem rendkívüli ez. Én nem találkoztam még ilyennel és ezek szerint semmi hátránya nem lesz belőle. Örülök.
2017. febr. 26. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!