Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti mivel vezetitek...

Anyukák! Ti mivel vezetitek le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Ha a gyerek felbosszant és természetesen nem akarod h rajta vezesd le a feszültséget. Hogyan csináljátok? Kellene egy pár tipp mert úgy érzem megőrülök.
2017. febr. 26. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

utolsó, kitűnő levezetési mód...voltál már olyan helyzetben hogy ezerrel hisztizett a gyerek és te elkezdtél mosogatni?

csak mert az enyém olyankor még jobban üvölt hogy vele foglalkozzak..baromi jó megoldás...

2017. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Valaki mesélje el nekem, hogy csináljam, hogy ne tudjon felbosszantani, ne legyek feszült?! A feszültség elég nehezen irányítható szerintem.

Én amúgy ha már nagyon elegem van, kimegyek a teraszra. Ha nem bírok a gyerekeimmel és a szép szó már nem használ, mindegyiket bekísérem a szobájába, elmondom, hogy most akkor térjenek észhez és rájuk csukom az ajtót. (nem tudnak magukban kárt tenni, 2.5 és 4 évesek)

5 perc után úgy jönnek ki a szobából mint a kisangyalok.

2017. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na igen, egy ideges ember álljon neki főzni, kapjon kést a kezébe és gyújtsa be a tűzhelyet. Jó tanács.
2017. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

a szoba bezárással nekem annyiban ellenérzéseim vannak, hogy a férjem a mai napig emlegeti hogy őt úgy tartották kordában ha sírt, hogy rázárták a wc ajtót és ott kellett maradnia míg le nem nyugszik..mondjuk jó a viszonya a szüleivel, szereti őket, de akkor is szokta emlegetni tehát valamilyen módon azért ez csak tüske benne..

én a fürdőbe szoktam bezárni, de belülről, mármint ott vagyok vele. szükség megoldás ez, mivel hajlamos a hányásig hisztizni magát, így ha hány az legalább a wcbe megy...oda szoktam vele bevonulni, megmondom hogy majd kimegyünk ha lenyugodott...egy darabig még őrjöng aztán közli hogy megnyugodott.

2017. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
persze ez nyilván nem önnyugtatás mert 180as vérnyomással jövök ki a fürdőből...az később történik, mint írtam általában kisírom magam vagy megvárom míg alszanak és akkor lenyugszom egy kávé vagy valami nasi és a gép mellett
2017. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14 pont hallottam hogy jo ha minden gyermeknek lenne nyugikuckoja, de nem büntetésbol , hanem ami nyugalomra van beszélgetni mesézni.


Csak mert anno engem is zártak be csak ugy, hogy az ajtoban állva üvöltöttek velem hogy ne tudjak elmenekülni.kétszer törtent megis olyan mély nyomot hagyott hogy rámtör ugyanaz az érzés amikor pl az ex mindig ugy idozitette a veszekedest amikor a kádban voltam, egy csöpp fürdőben es ajtoban neki állt orditani..


Soha nem szabad bezárni gyereket.

Olyan érdekes hogy én soha nem tettem ilyet, a gyermekemben mégis van ezirányu tartás.mintha öröklődne a tapasztalat mint pl az elefántoknál.

2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mennyi okos anyuka, meg kell nevelni a gyereket, hogy ne idegesítsen? Úristen, ne már. Bármitől lehet ideges vagy türelmetlen az ember.

Én személy szerint tornázok, mindent bele adok, rajtam ez segít. Vagy hangosan hallgatok zenét, ez segít a kislányomnak és nekem is.

2017. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mivel vezetem le a feszültséget?

Ha elaludt este, akkor 10 percet relaxálok, vagy valami számítógépes játékot játszok.

Mondjuk engem nem a gyerek bosszant fel. Felbosszantani max a főnököm tudna. A gyereket szeretem annyira, hogy ő nem tud felbosszantani engem. Bosszantani a szomszéd bosszant, akinek este 7-kor nekiáll ugatni a kutyája, mert éhes, de csak a szomszéd csak 8 órakor ad neki enni...

2017. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: ideges leszel..felhúz...dühít...felbosszant..ezek ugyanazt jelentik most tök mindegy hogy hívod. nem kell finomkodni.
2017. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!