Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyereknek kóla?

Másfél éves gyereknek kóla?

Figyelt kérdés
Ma vásárolni voltam a közeli kisboltban, ahol összefutottam egy ismerőssel. Akciós volt a kóla, és mondja nekem hogy én nem viszek? Mondtam hogy mi nem szeretjük, nem szoktunk inni, különben is egészségtelen. Erre azt mondja nekem, hogy hülyeséget mondok, mert a kóla igenis egészséges. Hogy hogy az én 4 éves lányom még nem ivott!? Azt mondja az ő másfél éves unokája úgy issza a kólát mint a vizet. Náluk napi két üveggel elfogy, csak azt isszák. Azt mondta mi azért nem iszunk kólát, mert bioanyuka vagyok. Ettől már az lennék?
2017. febr. 28. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hülyékkel ne állj le vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal!
2017. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tökmindegy, hogy mit mond egy kvázi idegen?

Nekem 10 éves a lányom, de még nem ivott kólát. Pedig volt már, hogy hányás-hányinger csillapítására kimondottan szerettem volna pár korty ivására rávenni, de elutasította, az ő szemében ez "felnőtt ital", kb. olyan a számára, mint a sör. Amúgy a szagától is rosszul van.

Nem vagyok kimondottan kólaellenes, de inkább csak "gyógyszerként" alkalmazom magamon is. (Hányinger, hányás esetén tényleg jó.)

2017. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülyeség!

Te teszed jól,hogy ritkán isztok és nem adsz a lányodnak!

Ne is foglalkozz vele!:)

2017. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy bioanyuka, aki normálisan neveled a gyerekedet???

Az ismerősödnél pedig "bolond lyukból bolond szél fúj"!

2017. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Most mi a kérdésed célja?

Tényleg nem tudod hogy a kóla egészségtelen vagy csak oltani szeretnéd csoportosan a buta és feltehetően már idős (mivel az unokájáról beszélt) ismerősödet?

Megsértett azzal hogy le bioanyukázott? Ez sértő? Én szívesen lennék az.

2017. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy kiìrtam ezt ide.. Csak kíváncsi lettem volna, hogy lehet e baja a gyereknek ha minden nap kólát iszik. De úgy látszik hogy ide már semmit sem lehet kiirni mert mindenért le van az ember hurrogva.

Amúgy csak megjegyzem hogy nem idős néniről van szó, a nagymama 48 éves.

Amúgy nem is értem egy nagymama csak idős néni lehet???

2017. febr. 28. 11:07
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Gyereknél nem tudom, de felnőtt embereknél tapasztaltam, hogy a kóla "vízként" való fogyasztása rettenetesen hizlal (más káros hatásai is biztos vannak, a fogakra és hasonlók, de ezt egyértelműen látom).

Volt egy főnököm, aki saját bevallása szerint kólafüggő volt, csak azt itta italként. Aztán leszokott róla, kóla helyett vizet kezdett el inni és CSAK ettől 10-15 kilót fogyott. Semmi másban nem változtatott az étrendjén, nem mozgott, csak a kóláról szokott le.

2017. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Tudod te is a valaszt. Szerintem is felesleges volt a kerdes de nem hibaztatlak, az ember lanya szereti azt hallani gyerekneveles temakorben hogy "ugyan, o hulye, Te csinalod jol!". Szoval erted, ez nem olyan valodi kerdes volt amire nem tudtad a valaszt csak jo olvasni hogy a masik teved neked pedig igazad van.
2017. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó hogy ide bármit is kiìrtam.
2017. febr. 28. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem válaszolt semmi bántót. Mégis milyen válaszokat vártál???
2017. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!