Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SNI-s gyermek után jár pótszab...

SNI-s gyermek után jár pótszabadság?

Figyelt kérdés

Kisfiam SNI-s megkésett beszédfejlődés miatt, emelt családit nem kapok rá.

Pótszabadság jár utána? Próbáltam utána olvasni de SNI-t sehol nem írnak.


2017. márc. 2. 09:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem 2 sni fiam van és képes voltam délpeströl,városligethez hordani,most már egyedül járnak oda be a suliba,sni papiral járt nekik a logopédia naponta 1x már az oviban.

És Nem Kell szégyelni az sni státuszt fiam megkésett beszédfejlődésü már 4 éves kortol.ez a státusza.

2017. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem sincs másképp kezelve, szeretik az óvónők, a gyerekek is. Heti 2x1óra ingyen logopédia, ennyivel különbözik a többitől.
2017. márc. 3. 07:28
 23/25 anonim ***** válasza:
Lányom sni papir nélkül kapja 2x1 óra logit ingyen,igaz lányomnak nem is volt olyan komoly beszédproblémája mint 2 fiamnak na ők sni státuszuak oviban mikor kicsik voltak heti 5x volt logi ,+ fejlesztö torna,iskolában alsoban heti 4-5x volt logi mint tanora,felsöben heti1-2x van már csak.spec suli.
2017. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Annak sincs aki sni-s. Heti 1 logopédia van, meg 3 év után lett 4 intézményre egy óvodapszichológus. Ennyi.

Suliba magániskolába viszem, messzire. Nem a távolság a lényeg. De kisegítő suliba nem akarom járatni.

2017. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Halványlila fogalmad nincs kedves utolso válaszolo,arol milyen belölröl egy-egy sni iskol,vagy osztály vanak pesten is olyan iskolák ahol beszédfogyatékosok vanak ugyan azt tanulják amit normál suliban csak kisebb létszámban és lasabban tanulnak meg olvasni nem félévre hanem az év végére.van normál suli aki müködtet olyan osztályt ahol beszédfogyatékosok tanulnak max 15 lehetnek .
2017. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!