Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kislányom már áll 7...

1 éves kislányom már áll 7 hós kora óta, . Jjárókában száguldozik, de ha simán áll a földön akkor még egy lépést sem mer tenni a kincsem, még kapaszkodva sem. Kinek mikor indult el a babuja? Lábujjhegyen akarna álldogálni normális ez?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
hát az elég baj, ha már áll 7 hónaposan... kúszott, mászott már?
2017. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, mászott kúszott semmi probléma nem volt vele, csak már akkor felállt :)
2017. márc. 3. 08:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Járóka alatt bébikompot értesz?
2017. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hat honapos koraban allt fel mindharom gyerekem.

13 honaposan tettek meg az elso lepeseket kapaszkodas nelkul. Szoval ebben erdekes modon teljesen egyformak voltak.

2017. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen kompot
2017. márc. 3. 09:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A kompot tedd ki a kuka melle. Karos.
2017. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kislánya állt fel pontosan 7 hónaposan, de járni később, 14 hósan kezdett. Szerintem ne aggódj! Ha minden mozgásformát csinált, mint írtad is, akkor nem lesz semmi baja.


Egyébként a lábujjhegyezés a dévény tornás tájékoztató füzet szerint csak akkor probléma, ha nem teszi le a sarkára a lábát pár másodpercen belül. Ha ez esetleg fennáll, esetleg kérdezz meg egy dévényest, a védőnő biztos tud adni telefonszámot (legalábbis nekünk adott). Ő majd megnézi az izmokat, nincs-e valami probléma. De a leírásod szerint én nem gondolom, hogy olyan nagy gond lenne.

2017. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A komp tényleg káros, mert lábujjhegyezésre "tanítja" többek közt a kicsit. Szerintem ne kompoztasd! De persze megkérdezheted a védőnőt.
2017. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nemtudtam hogy káros lenne a járóka ill.komp... sokan ajánlották... lábujjhegyen csak abban áll, de egyébként rendesen ll a talpán...várok még...remélem nem baj van a dolog mögött :)
2017. márc. 3. 09:55
 10/17 A kérdező kommentje:
nem rakom bele többet,,,csak a konyhában használjuk egyébként, nyilván ott vagyok többet így ő is abban van akkor több időt...földre nem rakom mert hideg a csempe... viszont akkor hova rakjam amig főzök stb? tudom vannak a hálós járókák, na de abban abszolút nem marad...
2017. márc. 3. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!