Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi zöldséget adnak nálatok...

Mennyi zöldséget adnak nálatok az oviban (kicsiknek) reggelire/uzsonnára?

Figyelt kérdés

Lányom állítása szerint:

- 1 karika az uborka

- vagy kisujjnyi a paprika

- vagy 8-ad paradicsom (mutatta, hogy mekkorára vágják).


Reális lehet?


2017. márc. 7. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ket karika paradicsom vagy uborka. Ez heti egyszer.
2017. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden tízóraihoz és uzsonnához asztalonként leraknak egy tányért, rajta szeletelt uborka, paradicsom és paprika, mindenki annyit vesz, amennyit kér, ha elfogyott pucolnak még. Tízóraihoz frissen préselt gyümölcs-zöldséglevet kapnak, fejenként fél pohárral.
2017. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ez bizony így van, ahogy a kislányod állítja. Legalábbis nálunk. Már az én gyerekkoromban is így volt, vékonyan megkenték májkrémmel, vagy margarinnal, a közepére odatettek egy kis darab uborkát, vagy paradicsomot. Most sincs ez másképp, a kisöcsém nap mint nap panaszkodik, mennyire kevés.


17/L

2017. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A mi ovinkban bőségtál van minden nap. 10 órai után alma. Ebéd után 1 narancs/ mandarin, vagy 1 banán vagy 1 alma. Uzsihoz több zöldséget is összevágnak egy nagy lapos tányérra és ki mit szeretne. Ezenkívül szezonális gyümölcsök,zöldségek. Például sütöttek tököt vagy valamelyik szülő hoz (akiknek van mondjuk tanyájuk) hoznak szőlőt, szilvát, meggyet, cseresznyét,körtét az ovinak. Az itteni étkeztetéssel mindenki elégedett, az étel allergiások is.
2017. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb ennyi zöldséget kapnak. Én elszoktam hozni ebéd után a lányom, így az uzsonnát olyankor megkapjuk, azt látom is, hogy ennyi.

Gyümölcsöt a szülők viszik.

2017. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
#3 vagyok. Attól, hogy lepontoztok, ez még sajnos így van
2017. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú, hogy ennyire keveset adnak. Valóban, a gyümölcsöt is mi visszük.


De valahogy én is úgy képzelem, hogy az lenne a normális, hogy egy nagyobb adagot kiraknak, és abból a gyerekek vesznek, amennyi jólesik.


A lepontozókat én sem értem, teljesen korrekt válaszok jöttek! Nem hiszem, hogy a válaszoló(k) tehetn(én)e(k) róla, hogy ez több állami oviban valóság...

2017. márc. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!