Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos gyerek egyfolytában...

22 hónapos gyerek egyfolytában üvölt?!

Figyelt kérdés
Sokan mondják itt,hogy egy ekkora korú gyerek még nem tudja mi az a hiszti,hát szerintem de. Barátnőm nővérének van egy ekkora korú gyereke, sokat vagyok náluk a barátnőm révén,de ez a gyerek állandóan ordít, kiabál( nem beszél még amúgy semmit.. csak hogy fő:emelj fel; í:add ide) és sikít, nem játszik semmivel,se feljesző játékkal nem de még egy kisautó sem érdekli.abból áll a napja hogy hisztizik hogy vegyék fel mert csak kezbén van el,vagy a telefonert kiabál mert azt persze nyomkodná. De tényleg nincs olyan hogy 5 percig csend lenne mert üvölt. Normális ez a viselkedés ?
2017. márc. 8. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ez még nem lehet a dackorszak,mert mindig is ilyen volt
2017. márc. 8. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Sikerült jól elkapatni az állandó hurcolással. Meg egyszerűbb volt telefon a kezébe nyomni mint foglalkozni vele. Csak gratulálni tudok. Sajnos megoldást nem tudok javasolni, szakember kéne. De azt csak a szülők tudnák intézni, neked sajnos nincs beleszólásod. Próbálnak egyáltalán tenni valamit vagy nem érdekli őket?
2017. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele de ha azt írod mindig is ilyen, az nagyon nem oké. Lehet tényleg elkapatták, vagy valamilyen eddig ki nem derült problémája van. Pl az én fiam pár hónappal kisebb, gasztrora járunk, tejallergiás is, egyelőre más gondot nem találtak, de alkalmanként ebéd után kezdődik a műsor és úgy viselkedik, mint az általad leírt gyermek. Általában estére ha elég mennyiségű gáz távozik végre inkább estére, akkor ismét megnyugszik és kezelhető, kb egy kisangyal. Nyugodt gyerek. De a hasfájás vagy a fogzás borzasztóan kikészíti. Az én fiam nem mindig ilyen, ritkán csúszik be egy ilyen délután. De pl amíg a tejallergia nem derült ki, egy állandóan sírós, nyafogós baba volt.
2017. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt más gond van, nem elkapatás sajnos.
2017. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3as! Örülök hogy megoldódott a kisfiánál, de itt biztos hogy nem ez a baj, reggel ,délben,este visít, tényleg szinte egyfolytában.
2017. márc. 8. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kellene vinni. Neurológus, pszichiáter. Szakszolgálat, Vadaskert, Autizmus Alapítvány.
2017. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szakember kell, neurológus, pszichológus, autizmus-vizsgálat stb.
2017. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!