Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, nektek mi a véleménye...

Anyukák, nektek mi a véleményeteket erről? Egy kutya fontosabb mint a gyerekek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8480864-elvi..


Most találtam és olvastam végig ezt a kérdést, anyagként felfoghatatlan, hogy 8 oldalon keresztül sajnalja MINDENKI a kutyát és senkit nem érdekel, hogy ott van 2 kisgyerek :O :(

Ja és a legszebb az apát (kérdezőt) szidják és az anyát sajnálják!!!! Hova fajult a világ??



2017. márc. 9. 16:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
14%
8-as, ha a kutya családtag, neked biztos ugyanolyan fontos, mint a gyereked! Hát tudod, a Normális szülőknek nem.
2017. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Írta az apuka, hogy elmondta az anyának, hogy megy a kutya aki megsértődött és elment. Ja és pszichológus végzettségű a nő!!!! Eszem megáll!!! Ez anya? Éjszakára ott hagyja a gyerekeket egy kutya miatt :((( Szívem szakad meg :(
2017. márc. 9. 18:24
 13/39 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyennek nem szabadna szaporodni. Nevelgesse a kutyáját, ha az mindennél fontosabb.
2017. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen megértem a kérdés alatt megjelent felháborodott kommentelőket. Undorító egy "férfi" a a kérdező. NEM csak azért, mert a kutyával ezt teszi, hanem mert a feleségével. Képes a szemébe hazudni? Végig gondolta már, hogy mit fog érezni, hogyha valóban ennyire szereti? Nyilván nem normális, ha tényleg elhanyagolja a gyerekeket, de itt a probléma valószínűleg jóval nagyobb. Nem is csodálom. Ennek a "szegény" ás "ártatlan" férfi teljesen tudatában vannak annak, hogy felesége tőle függ anyagilag és talán mindent téren. Szörnyű, ahogyan erről ír... Gusztustalan!

És akkor még nem is beszéltünk arról a szerencsétlen kutyusról, aki most emiatt a világtalan férfi miatt most el kell, hogy kerüljön a megszokott helyéről, mert valaki nem tudja, hogyan kezelje a "hatalmi fölényét" a házasságában és mert a felesége szívesebben van a kutyájával, mint a családjával. Ezen kellene gondolkozni! Azon, hogy ő mit tett ezért a helyzetért! Ahelyett, hogy megpróbálná megérteni a feleségét, inkább hibáztatja, de ő persze nem felelős. Ő természetesen csak az aggódó apa, akinek sajnos ennyire futja szellemi szinten, egy ilyen megoldásra...


Az a baj, hogy ezzel nem menti meg a házasságát, mert egy önző dög. És az sem biztos, hogy a felesége soha nem tudja majd meg! Én bízom benne, hogy megtudja. De nyugi, enélkül is szétmennek majd, ez biztos! Aki pedig a szövegből csak annyit tud leszűrni, hogy "jaj, sz*r anya, nem törődik velünk" és nem látja azt, hogy a férfi mennyire egoista, az borzasztóan felszínes!

2017. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

kérdező kommentje:


Elmondtam neki, hogy megy a kutya a hétvégén. 100 ígéret után sem változott semmi. Persze most megy a hiszti, zsarolás, fenyegetőzés, érzelmi ráhatás el is ment itthonról, de igazatok van. Így a korrekt.

2017. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nagyon, helyes hogy elmondta (ha tényleg elmondta!)
2017. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%

Felháborító, h egy nő akinek a testében növekedet a két egészséges gyerek és most meg lesz*rja őket. Felháborító!! Egy kutya, macska, férfi semmi se lehet fontosabb mint a saját gyereke !

Semmi csodálkozni való dolog nincs a férj viselkedésében.


Alapból szeretem az állatokat, de ha választani kellene akkor a gyerekeimet választanám.

2017. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem a kutyákat, a miénkkel is sokat foglalkozunk, de hogy a gyerekeink elé helyeznénk a kutyát, az nonszensz.
2017. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
57%

Úgy nézem ebben a kategóriában sem találsz sok követőre. :D


Akár anya valaki, akár nem, a nomrális ember megérti, mia baja a kérdés alatt írogatóknak, a kutya is él, ahogy a gyerekek, és ugyanúgy semmiről sem tehet ;)

A férj egy féreg, aki zsarnokoskodik, nem megbeszél, hanem parancsol, intézkedik. Talán ha megkérdezné a nőt, hogy mi a baja, leülne BESZÉLGETNI, nem ezek lennének a vélemények... ;)

De hát az ősanyák, akik csak annyit látnak GYEREK, és egyből párás lesz a szem és dögöljön meg mindenki. Örülök, hogy az ide író anyák nagy része is látja a fő problémát!

2017. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
39%

Zsarnoskodó a férj?? Amikor a felesége minden pénteken csavarogni van a barátnőivel és állandóan a sz*ros kutyájával foglalkozik amikor férj moss főz takarít sőt a maradék két büdös kutyával meg a gyerekkel is foglalkozik??

Jah pluszba dolgozik a feleségével ellentétben? Ez neked zsarnoskodás? Mert végre levette a szoknyát és felvette a nadrágot a férj? :D könyörgöm magyarországon biztos sok nő ilyen zsarnok férjet akar magának. Ugyan már.:D

Ezt úgy mondom, h nem vagyok ősanya. Sőt az ilyen nők szoktak lelépni egy másik pasival úgy, h a gyerekeit hátrahadja.

2017. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!