Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, nektek mi a véleménye...

Anyukák, nektek mi a véleményeteket erről? Egy kutya fontosabb mint a gyerekek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8480864-elvi..


Most találtam és olvastam végig ezt a kérdést, anyagként felfoghatatlan, hogy 8 oldalon keresztül sajnalja MINDENKI a kutyát és senkit nem érdekel, hogy ott van 2 kisgyerek :O :(

Ja és a legszebb az apát (kérdezőt) szidják és az anyát sajnálják!!!! Hova fajult a világ??



2017. márc. 9. 16:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
52%

Te tényleg ennyire korlátolt vagy, hogy nem fogod fel, hogy a pasas el akarja tüntetni a kutyát?!

Egyébként igen, az állat legalább olyan fontos, mint a gyerek, mert mindkettőt ÉN vállaltam, az ÉN felelősségem.


Egyébként ott csak a kutyára féltékeny férj agymenését olvashatjuk, azt nem tudva, a feleség VALÓJÁBAN mennyit törődik a gyerekekkel.

2017. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
59%

A férfi rta, hogy ő próbált a feleségével beszélni.


Figyelj, én is írhatok bármit, pl azt, hogy pasas vagyok, aztán hoppá, mégsem.


Érted, kérdező, amíg nem hallgatod meg a másik felet, addig nem alkothatsz véleményt.

Nekem az jön le, hogy a pasek baromi irigy a kutyára, és ezért akarja elvitetni, nem pedig, mert a feleség nem foglalkozik a gyerekkel - ami vagy igaz, vagy nem.

2017. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
48%

A férj nem a legjobb megoldást választja ez tény, hazudozva eltüntetni a kutyát elég gáz, viszont írja hogy más helyre kerülne, tehát nem megölni szeretné csak elvinni a családból mert a kutya és a feleség miatt vannak otthon problémák. Mivel a feleséget nem viheti el más családhoz így marad a kutya. Természetesen nem a kutya tehet a kialakult helyzetről, a nő a hüly.e.

Én állatbarátnak tartom magam, van kutyám-macskám is de azért engedtessék meg, hogy a gyerekeimet fontosabbnak tartsam. Én megértem a férjet bár a módszerével nem értek egyet, de egy biztos, nem rosszat akar, csak szeretné ha a gyerekeinek lenne anyja is. Arról senki sem ír, hogy "szegény" akkor mit csináljon? Mindenki csak blabla, szegény kutya stb... Mindenkinek bazi nagy a szája de ötletük nincs, hogy más egyebet mit tehetne, valószínüleg ez az utolsó kézzel fogható ötlete. Az ember kétségbe esésében sok butaságot kitud találni.

2017. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
52%
Gerinctelen és felszínes mód lett volna ez a "megoldás". Szerintem amúgy a férfi nagyon eltúlozhatja a dolgot, elvégre itt is írták, mindenki azt ír, amit akar. Amúgy meg simán lehet, hogy ő meg veri a feleségét vagy iszik vagy akármi. Honnan tudhatjuk? Felesleges erről beszélni, mert azt még csak nem is említettük, hogy talán az egész kamu. Megérteni egy ÉRZŐ EMBERI LÉNYT számítógépen/telefonon keresztül MÁS ÁLTALI LEÍRÁSBÓL LEHETETLEN!
2017. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
46%

kár ezen vitatkozni, a fószer vagy kamuzik vagy nem tiszta teljesen agyilag. az egyik szavát csapja agyon a másikkal a hozzászólásainál. először csak a kutya a probléma, egyébként szeretik egymást, nem fognak válni. aztán fölényesen kijelenti úgysem megy az asszony sehová, mert nincs hová mennie. leírja, hogy hétvégén úgysem lesz az asszony majd jól eltünteti a kutyát. ehhez képest most ott jár, hogy milyen asszony az, aki csak úgy fogja magát és hisztiből elmegy. a kutyának is menni kell. de beadja a válókeresetet is.

szerintetek normális esetben ez mennyire életszerű?

2017. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
57%

Amugy ilyen embernek nem szültem volna, de az is kérdés, hogy a feleség akarta-e a gyerekeket? Esélyes - a kérdezö stilusábol levonva -, h zsarolta, eeöszakoskodott vele, ha nem lesz gyerek, akkor kidoblak, megverlek, stb. Ordít a soraibol a zsarnokoskodás.


És ha nekem KELLENE gyereket szülnöm, mert elvárják/kényszerítik, hát szarnék rájuk, oldja meg az, aki annyira akarta őket.

Bár elöbb huznék el ilyen embertöl, mint a kérdező csávo.

2017. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Teljesen őszintén én nem akartam gyereket, soha, teljesnek éreztem az életem. De mostmár örülök, hogy vannak, persze. Ő már kb 1 év után szeretett volna babát (akkor 19 volt).

Tehát abszolút baba párti volt és remek anya is, amíg nem jött ez a kutyás mizéria.

Bocsánat, ha nem reagálok mindenre de ez is és a belinkelt poszt is tele van a lelki, testi bántalmazással ami vicc :D "

2017. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
84%

Én anyuka vagyok.

A kutya nem fontosabb, mint a gyerekem, ez egyértelmű.

De ha a férjem eltüntetné akaratom ellenére a kutyámat (jó, tudom, az ő nevén van, jogilag az övé, de érzelmileg nyilván hozzám kötődik), azaz úgy bánna velem, mint egy rossz gyerekkel, akit megbüntetnek, akkor én válnék el.

Itt nem a kutya a lényeg, ő is, meg a gyerekek is csak ártatlan szenvedő alanyai egy rossz kapcsolatnak. Ahol a férfi gyerekként kezeli az asszonyt, nem egyenrangú társként.

Más kérdés, hogy VALÓJÁBAN mennyire hanyagolja el a nő a gyerekeit. Lehet, hogy a fele sem igaz ennek a résznek. Legalábbis nehezen tudom elképzelni egy olyan nőről, aki akarta a gyerekeket, és kb. fél évvel ezelőttig mintaanya volt. Szerintem csak talált egy időigényes hobbit a kutyázásban, és nem KIZÁRÓLAG a gyereknevelés-házimunka körül forog az élete, és ez nem tetszik apának.

A kutya elvitele mindenesetre nem megoldani fogja ezt a válságot, hanem mélyíteni, ez 100%. A kapcsolattal van probléma, a nővel és férfival, hogy kivel a nagyobb, azt így egyoldalú leírás (csak az apa véleménye) alapján mi nem tudjuk megítélni. Ettől nem lesz jobb anya, amit a férj tett, az biztos (ha egyáltalán rossz anya volt, mert ebben nem vagyok biztos).

Én is jártam a 2-3 éves gyerekemmel kutyaiskolába, jártam versenyekre, kiállításokra. Hol vittem a gyereket is, hol meg anyukám vigyázott rá, jó helyen volt. Attól, mert valakinek gyereke van, nem csak és kizárólag a gyerekéért kell élnie, saját hobbija, saját élete is lehet emellett.

2017. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
73%

Végre egy józan gondolkodású ANYUKA, akinél nem csak a gyerek gyerek gyerek bekattanás van.

Respect!

2017. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!