Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, nektek mi a véleménye...

Anyukák, nektek mi a véleményeteket erről? Egy kutya fontosabb mint a gyerekek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8480864-elvi..


Most találtam és olvastam végig ezt a kérdést, anyagként felfoghatatlan, hogy 8 oldalon keresztül sajnalja MINDENKI a kutyát és senkit nem érdekel, hogy ott van 2 kisgyerek :O :(

Ja és a legszebb az apát (kérdezőt) szidják és az anyát sajnálják!!!! Hova fajult a világ??



2017. márc. 9. 16:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%
Talán a másik felet is meg kéne hallgatni. Mert erősen eltúlzottnak tűnik.
2017. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
22%

#19

Ott a pont 😉

2017. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Leírta, hogy sokszor beszéltek már és a nő mindig csak ígérgetett.
2017. márc. 9. 20:26
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam el mindent, de nagyon aljas húzás így elvinni.

Ha apukának lenne vér a pucájában, akkor anyukára hatna, ha nem megy akkor pedig az asszonyt kell elküldeni gondolkozni vagy örökre. De azt a szerencsétlen kutyát kidobni, hát nagyon gyáva húzás.

2017. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyet megtesz valaki egy házasságban, skkor annak már régen vége. Egyszer úgyis kiderül.
2017. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%

Imádom a hozzászólásokat mindkét posztnál. Az a sok ocsmányság, ítélkezés mind a két fél részéről, egyik tábor undorítóbb mint a másik. Itt ítélkezni, fröcsögni a gépen keresztül a másikra, kíváncsi lennék hányan mernétek egymás szemébe mondani a véleményeteket.

De a fröcsögésmentes kommenteket meg miért kell lepontozni? Mert nem tetszik a másik véleménye? Szerintem minden vélemény zöld kezet érdemel, ami kulturált és a kérdésre válaszol. Egy vélemény nem lehet rossz.

Az én véleményem pedig az, hogy egyik poszt alatt sem látják be az emberek, hogy egyáltalán nem a kutyáról van szó. Az egy dolog, hogy nyilván ő sínyli meg. De gondoljatok bele, mit szólnátok hozzá, ha a férjetek megszüntetné a lehetőségetek a kedvenc időtöltésetekre (pl. ha úsztok kidobja az úszóruhátok, ha gépeztek eladja a számítógépet). Csak gondoljatok bele, hogy milyen ember az, aki élete szerelmének szemrebbenés nélkül okoz fájdalmat, aztán hazudik róla és ő vigasztalgatja? A párkapcsolat alapja nem az őszinteség?

2017. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a kerdezo ferfinek van igaza.

Ahogy irta a felesege nem foz,nem viszi a gyereket oviba,csak a kutya....ez minden,csak nem normalis.

Ennyi erovel en imadok aludni,filmet nezni,eljarni vasarolni,kavezni,baratnozni,mozizni,bulizni.barmit csinalni.akkor csinalhatom a 3 gyerekem mellett.a rokonok majd jonnek foznek,takaritanak helyettem es hozzak viszik,felugyelik a 3 gyerekem.a parom pedig szo nelkul,tisztessegesen eljar melozni,hogy enni azert legyen mit.

Egy kutya nagy felelosseg,de nem fontosabb mint az ember sajat gyereke.ha anyuka elvitte a nagyot,megfozott,rendet rakott,a picit letette a delutani alvasra akkor kutyazzon.kutyazzon mikor apuka hazaert es vigyaz a gyerekekre.

2017. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%

Meg annyit,hogy kivancsi lennek a valaszokra abban az esetben,ha anyuka irta volna ki a kerdest.mert apuka nem jar dolgozni,csak a kutyaval foglalkozik egesz nap,ezert anyukanak munkaba kellett allnia,hogy a gyerekeknek legyen mit enni.es o viszi,hozza oket,plusz otthon meg vezeti a haztartast egyedul.apuka meg versenyekre jar a kutyaval es reggeltol estig a kutya segget nyalja.

A szamitogepes,uszos konmenthez meg csak annyit,hogy ha en teszem azt egesz nap a gep elott ulnek,akkor parom par nap mulva ugy dobna ki a gepet mint a huzat.nem azert mert a rabszolgaja vagyok,hanem mert o dolgozik rengeteget,hogy nekunk mindenunk meglegyen,es amikor itthon van meg boven besegit a 3 gyereknel,ha epp megkerem akkor el is mosogat,vagy elrakja az agyat,bevasarol.ha ezek mellett en ben foznek,hanem gepeznek...hat nem sok ferfi turne.

Ahogy a nok sem turnek,hogy apuka egesz nap gepezzen,vagy a konditeremben vakargassa a hatso felet.dolgozni meg ne jarjon mellette.

27 es voltam

2017. márc. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%
28-as, semmi értelme nem lenne kihajítani a számítógépet sem, mert akkor játszana telefonon vagy máshol+így még nehezebb lenne megjavítani a kapcsolatot. Ilyen esetben is mindenki a játékfüggőt rakná lapátra. Legalább addig, amíg nem tér észhez.
2017. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
19%

Miert kellett errol egy uj kerdes? Miert nem ott velemenyeztek? Szerintem valaki irjon ki kerdest errol a kerdesrol is, hogy abban lehessen csamcsogni az ebben s kerdesben elhangzott csamcsogason az EREDETI csamcsogasrol... :)

No vagyok de ilyenkor piszkosul szegyellem a nemem..

2017. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!