Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anyukák vagytok?

Egyedülálló anyukák vagytok?

Figyelt kérdés

Van új kapcsolatotok? Esetleg házasság? Milyen a kapcsolat a párod és a gyermek között? Párod szüleivel nem volt konfliktus,hogy már gyermeked is van?

Minden tapasztalat èrdekelne :)


26/N


2015. júl. 24. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van új kapcsolatom, már nem vagyok egyedülálló anyuka, úgyhogy először nem is gondoltam, hogy nekem szól a kérdés, csak gondoltam, azért elolvasom :)


A párommal három éve vagyunk együtt, ötéves kora óta neveljük együtt a fiamat (nálunk a vér szerinti apukával sosem volt kapcsolata, úgyhogy ilyen téren nincs zavaró tényező). Igazi apa-fia kapcsolat van közöttük, de persze az elején voltak súrlódások, de elsimultak hamar.

Most várjuk a második gyerkőcöt, bár a leendő nagytesó még nem tudja, de már egy jó ideje mondogatja, hogy mennyire szeretne testvért, úgyhogy biztos örülni fog :)

Anyósékkal az ég világon semmi gond nem volt soha, rögtön az elejétől kedvesek voltak, már csak azért is, mert bár négy gyerekük van, mégse volt egyetlen unokájuk sem eddig (pedig mindegyik gyerekük idősebb, mint a párom), szóval inkább örültek, hogy végre valahára lesz a családban egy kisgyerek is :)

2015. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másfèl ève van kapcsolatom. A fiam 8 èves. Jól megvannak a párommal bár szerintem kicsit szigoru vele.....de mivel neki nincs gyereke,nem is tudja milyen elfogultnak lenni.

A szülei az első pillanattól kezdve elfogadták ès a gyerkőc is őket :-)

Szeretnènk közös babát is....


37N

2015. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom 3 éves volt, amikor összeházasodtam a (nemsokára volt) férjemmel. Nagyon jó volt a kapcsolatuk, amíg a lányom kamaszodni nem kezdett és iszonyatosan tiszteletlen, durva, akaratos nem lett.

Született közös gyerekünk, akire a lányom nagyon féltékeny.

A (nemsokára volt) férjem szüleinek nem jelentett problémát, hogy már volt gyerekem.

Most, hogy már rég különélünk és válunk, megismerkedtem valakivel. Randizgattunk, de bár jól éreztük magunkat egymással, azt mondta, ő nem tudja így folytatni, mivel zavarja, hogy a férjem sűrűn jár látogatni a gyerekeket és bármikor visszamehetek hozzá... Azt mondja, nem zavarja, hogy vannak gyerekeim, én is úgy láttam, hogy jól kijönnek, de azzal nem tud kibékülni, hogy van egy apjuk is...

2015. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!