Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megkérdezitek az ovis korú...

Ti megkérdezitek az ovis korú gyereketeket, hogy mit szeretne ajándékba, vagy magatoktól választotok?

Figyelt kérdés
Mondjuk többféle dolgot mond és abból választotok neki, vagy teljesen magatoktól lepitek meg? (szülinap)
2017. márc. 11. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Van, hogy megmondja mit szeretne, van hogy én említek valamit és ha nekinis tetszik a dolog, akkor azt kapja. Azért meglepetés mindig van. TV-t nem néz így a reklámokból nincsenek kívánságao.
2017. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 11. 23:12
 13/17 Baranka ***** válasza:
62%
Megkérdezem persze. De saját ötlet alapján is meglepem őt/őket. Kicsi pl szeret kirakózni igy kapott azt is. Ismerem annyira őket, hogy tudom mit szeretnek.
2017. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van,hogy mondja miknek örülne,de jól ismerem,szóval mindig örül annak,amit kap.
2017. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
OFF: 5-ös, a húsvét az mióta ajándékozós ünnep? olyankor nem tojást festünk és locsolkodunk? 27 éves vagyok, de ezek szerint túl öreg, hogy már ez is divatba jött :-D
2017. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

tényleg azokat kell lepirospacsizni, akik ismerik a gyereket és kérdezés nélkül is tudják a vágyait?

Büszkék lehettek magatokra.

2017. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Névnapjára ruhát kapott,mert megtetszet egy alkalmi ruha pecobol neki ,igy azt kapott,de szülinapjára is ha nem tudom mit szeretne megkérdezem.
2017. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!