Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek egy 3 hetes babát,...

Elvinnétek egy 3 hetes babát, a nagytesó betegsége miatt magánrendelőbe?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 éves, fül orrgégészetre kellene menni vele, de kórházba 6 hétre kaptunk időpontott.

60kmre lévő városban magánrendelésre mai napon este 18:30ra. Ezzel nem is lenne gond de 3 hetes kisbabát nem tudom elvigyem-e.

Férjemnek van jogsija így ő vinné a nagyobbat, én maradnék a babával. De akkor fiam még jobban féltékeny lenne.


2017. márc. 20. 09:29
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Örülök, látom te is beláttad, hogy mi a legjobb a gyerkőcödnek :)
2017. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
18%

Nagyjából átolvastam a válaszokat.


Ne haragudjatok, én ezt nem is értem. Lepasszolja, cserbenhagyja? Nem a szomszédasszonnyal küldte (volna) az orvoshoz a gyereket, hanem az apjával!


Aki úgy gondolja, hogy lepasszolás, ha apu viszi a gyereket, ott apu-anyu nem ugyanolyan szülő? nem egyenrangú? törődés, szeretet, bizalom szempontjából?


Az én gyerekem rég volt kicsi, de a legnagyobb biztonságban az apja mellett érezte magát.

2017. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ebben igazad van, de ebben a kinkrét esetben a nagyobbik az anyukájával akart menni.
2017. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a kérdező azt írta, hogy a gyerek féltékeny lenne. Nem ugyanaz.


Akkor máshogy teszem fel a kérdést.

A kérdező családjában apu nem ugyanolyan szülő, mint anyu? Miért?


Azért nem lenne féltékeny, ha apu marad a kicsivel?


Nekem ez abszurdum.


És tegyük hozzá, 7 éves gyerekről lenne szó, nem néhány hónapos kisbabáról, aki - úgymond - még össze van nőve az anyjával.

2017. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó elolvastad? A gyerek az anyját akarta, mert mikor kórházban volt se lehetett vele. Ezért van a féltékenység. És szerintem egy tudattal rendelkező 7 éves jobban össze van nőve az anyjával mint egy tudattalan 3 hetes, akinek mindegy ki látja el. De a te nagyobb gyereked se lennék...
2017. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Van apukája akit ugyan úgy szeret de jobb ha én is meghallgattam az orvost.

Apukája fogta le amikor a füléhez értek, én akkor nem voltam jó neki. Apukája foglalkozott vele amíg az orvos magyarázott De miután kijöttünk nekem kellett fognom őt. (Olyan sírással volt hogy kézben kellett vinni, az sem segített csak a fülét fogta )

2017. márc. 21. 14:47
 57/57 anonim ***** válasza:
Persze hogy pokoli fájdalma volt, hisz mosással együtt szúrták is a fülét, az együtt jár. Én biztos nem tudtam volna megbocsájtani magamnak, ha nem vagyok ott vele.
2017. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!