Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elvinnétek magatokkal az...

Ti elvinnétek magatokkal az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz mennék az eredményért, remélhetőleg nem kell sokat várni. Vagy jobb ha nem viszem, hátha nem bír ja a várakozást? Ti elvinnétek magatokkal a 1,5éves gyereketeket? A kórház a szomszéd városban van, nem helyben. Utána tudnánk egy kicsit sétálni, körülnézni.
2016. ápr. 11. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én elvinném, ha csak egy eredményért kell beugranom és nem vizsgálatra. Remélhetőleg nem kell sokat várni vagy lesznek olyan rendesek, hogy maguk elé engednek. Bár utóbbiban nem bíznék, sok negatív tapasztalatom van ilyen téren...
2016. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha muszáj, igen.

Vittem egyszer SZTK-ba, kb 2 órát vártunk, sorszámot nem sorrendbe hívtak, tehát halvány lila gőzöm sem volt, mikor következek... Vittem játékot, könyvet, kekszet, üdítőt.

Másik alkalommal pont 2 éves volt amikor aktuális lett a rákszűrés. Akkor magánba mentem, időpontra. Itt kb fél órát vártunk, de volt játszósarok.

Mindkét esetben bejött a rendelőbe is.

2016. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az eredményt pikk-pakk kiadják, úh ha nem kell sokat várni, szerintem vinném.
2016. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
én vizsgálatokra is vittem magammal..akkoris bent volt, mikor az orvos a spirált felrakta. :D mondjuk mindig idopontra mentem, ahogy a korhazba értunk már hivott is be az orvos. nem tudom felétek ez, hogy mukodik. (itt hál istennek mindig idopontra kell menni, még a háziorvoshoz is)
2016. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vizsgálat alatt ki vigyázott a gyerekre? vagy mennyi idős volt akkor? Az én 1,5évesem szétszedné azalatt a rendelőt:)
2016. ápr. 11. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az SZTK-ban addig az asszisztens figyelt rá, de nem szállt le a székről, ahova ültettem, amikor meg magánba mentem, akkor már 2 éves volt, megnézett a telefonomon egy Bogyó és Babócát. Az lekötötte arra a kis időre. (de kisgyerekes anya a dokinőm is, úgyhogy nem lett volna gond az sem, ha nem ül egy helyben)
2016. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem vigyázott rá senki, 1.5 éves volt. ott volt velem, csak ot betettem a babakocsiba. most 2.5 éves, velem jon mindig mindenhova (kulfoldon élunk, nincs se nagymama, se senki, aki vigyázna rá). utobbi alkalommal a kezébe nyomtam a telefonomat és azzal szorakoztatta magát, illetve az orvos adott neki lapot és tollat, "rajzolt".
2016. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!