Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyek a jelei annak, hogy...

Melyek a jelei annak, hogy kis korkülönbséggel született testvérek között meleg, szeretetteljes a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Két kisgyermekem van, a kisfiam két hét múlva tölti a 4-et (ovis), a kislányom pedig 2 éves 2 hónapos (bölcsis). 21 hónap van közöttük.

Nagyon heves a kapcsolatuk, ritka az olyan pillanat, amikor csakúgy elvannak egymás mellett. És még így is úgy érzem, rendkívüli, meghitt a kapocs közöttük, sztem nagyon szeretik egymást. Folyton egymással bíbelődnek, vannak heves összecsapásaik és nagyon szép kibéküléseik. Van, hogy csak úgy spontán megölelik egymást, vagy kimondják egymásnak, hogy szeretlek. Ma reggel a férjem vitte volna be a fiunkat az oviba, én maradtam volna a lányunkkal a kocsiban, aztán vittük volna bölcsibe. A kisfiunk addig nem volt hajlandó bemenni, amíg a férjem a kislányunkat is be nem vitte. Olyan megható volt.

Kisgyerekes anyukák! Nálatok milyen a kapcsolat a gyerekek között (főleg kis korkülönbségesek érdekelnek)?

Kérlek, ne vegyétek dicsekvésnek azt, amit leírtam. Néha brutál is tud lenni, amikor "megtalálják" egymást, szval nem mindig ilyen heppi minden.

Köszi a válaszokat.


2017. márc. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Alap hogy nem bantjak egymast, de tudom ebben en egyedul szoktam lenni :) De nekem faj latni amikor mas szulok gyerekei tepik, meszaroljak egymast a figyelemert, vagy csak egy ki autoert. Nalunk a fizikai eroszak hala egnek teljesen ismeretlen. De en is ilyen voltam, sosem emeltem kezet a hugomra.
2017. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit is mondjak. öten vagyunk én vagyok a legkisebb, a negyedik után 7 évre jöttem és mindig is nagyon jó volt a kapcsolat mindannyiunk között. semmi logika nincs benne. attól hogy két év van köztük, ölhetnék is egymást. te szerencsés vagy ;)
2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a "mészárlós"?

Belinkelem, a 4. komment.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2017. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!