Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kisfiúnak hosszú a haja?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem tetszik? Növesztenétek a kisfiatoknak?
2017. márc. 23. 14:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Rocker.
2017. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon előnyös, ha egy kisfiúnak hosszABB haja van.

A tüsire nyírt haj csak nagyon kevés gyereknek áll jól, ahhoz szabályos arc, nem elálló fül és olyan fejforma kell (csak az ilyen típusba tartozó gyerekeknek áll jól konkrétan mindenféle frizura, beleértve a majdnem-kopaszt is).

De azt sem tartom jónak, ha egy fiúnak egyértelműen lányos haja van (vállig érőnél hosszabb). Van egy pont, amíg cuki meg menő meg minden, de mondjuk egy derékig érő hajú fiúnak folyamatosan furcsálló pillantások kereszttüzében kell élnie a mindennapjait.

Viszont egy "uniszex" nyakközépig/váll fölé érő haj nagyon jól tud kinézni, különösen ha göndör/hullámos. Ráadásul a tarkónál apró copfba kötve kifejezetten elegáns is tud lenni.

Minek vágjuk le a fiúk haját? Nagy részük úgyis kopaszon éli le a fél életét akarva-akaratlanul is :)

2017. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Metál Frédi. :)

(Nem Fradi!! :P )

Egyébként az is uniszex, ha egyenes a félhosszú haj, és jól tud állni:


[link]


[link]


[link]

2017. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kb semmi! Mindenki olyan ,amilyen. Elfogadom az embereket, gyerekeket. Ettől függwtlenül, már kevertem a nemeket a bölcsibe, ill csak magam nem tudtam eldönteni néhány manóról, hogy milyen nemű, de természetesen ezeket megtartottam magamnak. Fiús anyuka vagyok, személyes véleményeményem szerint, nem engedem, hogy túlságosan megnőjjük a hajuk, levágom neki itthon géppel, még picik, addig én döntöm el, a rövid hajat választom frizurának, mert nekem mint nőnek az tetszik. Aztán ,ha elérik a megfelelő kort természetesen olyan hajuk lesz amilyet ők akarnak. Pontosan nem tudom mennyi idősrőlvan szó. Én kb 7 éves korig, azt amit ,én mondok, utána választhatnak, később pedig döntsék el ők.

Nekem nem jönnek be a hosszú hajú férfiak, de ez is inkább azért, mert igénytelen, zsíros. Persze ez alól is biztos van kívétel. Amikor pedig nagyok lesznek, igazából rájuk bízom a döntést.

2017. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2017. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon nem tetszik.
2017. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.A filmekben is néha olyan elcseszett hajuk van a fiúknak...nem is értem...
2017. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Engem kifejezetten kiraz a hideg tole, egy kisfiu legyen kisfiu. De ez en velemenyem.
2018. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!