Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed arról ha egy...

Mi a véleményed arról ha egy kisfiúnak (4-10 éves) hosszú haja van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi, nem az én dolgom.
2013. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmi, mint ahogy arról sem, hogy a lány hord nadrágot és rövid haja van.
2013. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha illik az arcához, nem ápolatlan, akkor semmi... Van amelyik kifejezetten helyes és nem is lányos.
2013. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik, de mindenki úgy csinál bohócot a gyerekéből, ahogy akar.
2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha valami neked nem tetszik és valaki úgy csinálja akkor az már egyből bohóc? Mert nálam van az a kategória, ami nem tetszik és elfogadom, meg az ami nem tetszik és tényleg bohócnak tartom érte az illetőt, de szerintem ez még messze nem az a kategória...
2013. júl. 12. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az a véleményem, hogy nevetséges és csúnya, ha egy fiúnak hosszú a haja. Ha nem vagy kíváncsi más véleményére, vagy nem bírod elviselni, akkor ne kérdezd meg.
2013. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Én egyetértek a kérdezővel, nekem is van ami nem tetszik, de ettől még nem bohóc a másik, csak nem az én ízlésemnek megfelelő.

A rendezett hosszú haj még nem a bohóc kategória.

2013. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó mondjuk akkor nők is pont ugyan ilyen bohócok amikor nadrágba vannak és nem szoknyába?
2013. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jújj de tudtam hogy ezt fogják a fejemhez vágni. Ha azt mondod hogy nem tetszik, elfogadom, de itt azért súlyosabb dolgokkal dobálózol.
2013. júl. 12. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem az a véleményem, hogy nem tetszik, hanem az, hogy nem tetszik és nevetségesnek, röhejesnek tartom. A szülő teszi nevetségessé a gyerekét, azaz bohócot csinál belőle. Nekem ez a véleményem, így egyben. Te kérdezted. Az meg, hogy elfogadod-e a véleményem, ...
2013. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!