Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fajta elektromos...

Milyen fajta elektromos orrszívót válasszak?

Figyelt kérdés
Amikor taknyos a gyerek és szívni kell az orrát, 2 éves, akkor az orrszi-porszit használjuk, amivel tökéletesen elégedett vagyok, a gyerek is tűri, nincs semmi gond. De ebben az átmeneti időben, tavasszal és ősszel sokat folyik az orra, csak ilyen vizes váladék és szipog. Így most gyakorlatilag szeptember óta elől van a porszívó, ami engem kezd zavarni. Ezért szeretnék egy elektromosat, amit erre használnék. Illetve utazáshoz, vagy ha elmegyünk valahova. Ha megtörlöm az nem elég és nem szeretem ha ez a vizes cucc is az orrában marad, nehogy bajt okozzon. Nem akarom elhagyni az orrszi-porszit, ez egy kiegészítő lenne mellé. Ki melyiket ajánlja és miért aki használ elektromosat?

2017. márc. 26. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Dr. Benny elefántunk van, semmit sem ér. Én azért vettem, hogy éjszaka ne kelljen porszívózni, de szerintem azt a szívóerőt semmi sem tudja pótolni.
2017. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk pesztonka elektromos orrszìvónk van én meg vagyok vele elégedve.
2017. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pesztonka
2017. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!