Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az istennek se akarja megtanul...

Adriii :* ^^ kérdése:

Az istennek se akarja megtanulni hogy mellettem jöjjön de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen elvagyok már keseredve fogalmam sincs hogy mit tegyek 18 hónapos a kislányom és az utcán ha sétálunk sosem akar szót fogadni....ezt úgy kell ésteni hogy a ház előtti közértig se jutunk el csak 1 óra múlva mert minden fűszálnál megáll...szólók neki hogy erre megyünk meg most nem érünk rá de rittig az ellenkező irányba megy..11 hónaposan indult el és azóta babakocsi nélkül megyünk sétálni és tényleg próbálok türelnes maradni de baromira nehéz...nyáron születik a testvére és addigra jó lenne ezt megtanulni hogy ne szaladjon össze vissza..ha elkapom a kezét hogy csak azért is megyünk kitekeri magát és ordít engem meg bámulnak az emberek és megis szólnak hogy mit erőszakoskodok vele...borzasztóan elegem van ebből..a védőnő se tud tanácsot adni légyszi segitsetek akinek sikerült hasonló problémát megoldani a picivel



2017. márc. 30. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg próbálj meg "versenyezni" vele, értem ez alatt "Na, ki ér előbb a következő fáig?!" típusú játékokat.
2017. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha megall hagyd ott, majd utanad megy.

Persze ne valami veszelyes helyen, ahol kiszaladhat az utra vagy sok ember van. De mondjuk itt "videken" rengeteg utca van, ahol jo ha egy nap elmegy valaki :D

2017. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Lányom is ilyen volt ilyen korában, 2-3 éves kora körül megjavult. Ne keseredj el, megtanulja majd! Ja, nekem semmi nem vált be, ha nem jött felkaptam és vittem, ő meg ordított közben.
2017. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen csak az idő és a türelem segít!

Nekünk olyan két éves kora körül rendeződött, de akkor meg kezdődött az hogy elszáguldott a kismotorral :D

Szóval kitartás!

2017. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Tedd babakocsiba, biciklizzetek stb.
2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi, minden érdekes. Én kisfiam is sokszor megáll. Én hagyom, beszélünk arról, amit néz éppen. Most már nem csatangol el, de volt egy időszak, mikor poénból el akart szaladni másfelé, mint amerre mentünk. Nem tudsz mást, mint amit írtál, megfogod a kezét, persze hisztizik, mondod neki, hogy veszélyes elszaladni... vagy 100-szor mondtam neki el, most már rendesebb kicsit. Megérti, hogy ha mondom, hogy itt most meg kell fognia a kezemet, itt most mehet egyedül. Szóval nyugi, mire pont úgy érzed, hogy feleslegesen papolsz, egyszer csak belejön majd. Próbálj meg nem kiakadni, hanem magyarázni.
2017. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Akár az én fiamról írtál volna. Már 6 hónapja jár egyedül, és kb mindig is ilyen volt, de az elmúlt hetekben extrán nem együttműködő. Épp betölti a 2 évet, mire érkezik a kistesó, remélem addig javul a helyzet, különben ki nem mozdulok a két gyerkőccel egyszerre.
2017. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor siettek vagy fontos dolog van, időre kell menni stb. tedd babakocsiba.

Amikor ráértek játszóra mentek vagy csak levegőzni nyugodtan hagyd szöszölni.

Ahogy előttem már írták ez ilyen, türelem. nekem van, h a2 évesem is bedobja a durcit és ha időre megyünk felkapom és viszem, persze ordít, néznek is emiatt. :)

2017. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek akkor kitartóbb leszek :) előbb utóbb meg akkor csak helyre állnak a dolgok
2017. márc. 30. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy testvér fellepot mire jön a baba.Imadni fogja.
2017. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!