Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétévesem jóideje nagyon-nagyo...

Kétévesem jóideje nagyon-nagyon keveset eszik. Valami étvágygerjesztő, ami bevált?

Figyelt kérdés

Étrendkiegészítőre gondolok. Marslakócskák nem vált be.


Már mindent próbáltunk. Kínálgatás, tálcára kitevés, könyörgés, ,,ehetsz egy kis csokit, ha ebből eszel", jutalmazás, néhány falat után dicséret, taps, buksisimi, stb.

Ha nem foglalkozunk az evés témával, akkor sem eszik.



2017. ápr. 3. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Etrendkiegeszito nem jott be, csak a sok sok sok mozgas a friss levegon, uszas stb.
2017. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beres csepp.
2017. ápr. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miket eszik? miket készítesz?
2017. ápr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a nem foglalkozunk a témával jött be. Kellett néhány hét az eredményhez. Igaz, addigra már túl voltunk két vérvételen, úgyhogy biztos volt, hogy nem vérszegény vagy ilyesmi.
2017. ápr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nekem a Peritol szirup jött be,de az nagyon.

Emlékszem rá,én sem akartam enni,aztán kaptam ezt a nagyon finom ízű kanalast,és a vasszöget is megettem.

Kicsit túl jól sikerült,mert husis lettem utána,felhizlalt. Máig emlékszem az ízére.

Gyerekorvostól kérdezzétek meg,mert én már nagyobb voltam,amikor kaptam.

2017. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Mindent elkövetsz, ami evészavarhoz vezethet. Az étel nem faxni, nem jutalom, nem könyörgés, nem kap utána csokit, nem dicsérgetés, semmi.


Csak étel.


Ha jó a vérképe, és fejlődik rendesen, akkor ennyi az étvágya. Nem kell mesterségesen étvágyat növelni és tömni.

2017. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Béres csepp tényleg jó, bár az én kisfiam sajnos nem szedheti, mert szorulásos lesz tőle, Vitacolan szirup is jó volt egy ideig, de most Supradyn gumivitamint eszik, ettől plusz a sok szabadban futkosástól sokkal jobb az étvágya, ezzel csak az a baj, hogy négy éves kortól lehet csak enni.
2017. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

B-vitamin (B Komplek).


Amikor betegek a gyerekek és már napok óta nem hajlandóak enni sem (hiába a probiotikumok) mindig ilyet adok nekik napi 1x. A másokik szemnél már volt étvágyuk.

2017. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj már,hatos válaszoló! Akkor biztos a gyerekorvosok a hülék,akik rosszul evő gyerekeknek étvágynövelőket írnak fel,te meg vagy a helikopter!
2017. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Ne kötözködj, kilences. Van eset, amikor szükséges az étvágynövelés, amit LE IS ÍRTAM a hatos hozzászólásban.

És van eset, amikor fölösleges.


Kötözködés helyett tanulj meg nem funkcionális analfabétának lenni. Sokat segítene neked az életben.

2017. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!