Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem 6 éves és judozik....

Gyermekem 6 éves és judozik. Elengednétek táborba?

Figyelt kérdés
Fiam oda jár 2 éve, és most merült fel, hogy mehetne.

2017. ápr. 10. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha menni akar, akkor igen.
2017. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan engedd el. A huszonéves fiam annak idején volt ilyen kiskölykökkel hasonló táborban és a legtöbb gyerek nagyon jól viselte, ilyen helyen a fiatal felnőtt felügyelők megfelelően gyerekszeretők.
2017. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2017. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hányan mennek, hány felnőttel, hova, milyen messze (időben, hogy ha valami van érte lehessen menni) és mennyi időre.2 hétre pl nem engedném el, 3-4 napra igen, ha nem nagyon messze van, és lesz elég felnőtt is.
2017. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze, miért ne? Én 6 éves koromtól minden évben jártam iskolai táborba, nagyon szerettem.
2017. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez sokmindentől függ,pl

-aludt e más máshol, nélkületek?

-mennyire önálló?

-lesznek e vele egykorúak?

-lesz e hozzá elég felnőtt?

-el tudtok e menni érte ha meggondolja magát?

-akar e menni?

2017. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is 6 éves a lányom, és ő idén augusztusban menne mazsorett táborba. Szerintem én el fogom engedni.
2017. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!