Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti haragudnátok a gyereketek...

Ti haragudnátok a gyereketek apjának "új" barátnőjére ebben a konkrét esetben?

Figyelt kérdés

A párom 41 éves, én 28 vagyok és a páromnak van egy 7 éves fia. Több, mint 3 éve vagyunk együtt. Nem miattam mentek szét, a páromnak volt már egy barátnője előttem (azt sem állítom, hogy miatta). Azt mondja a párom, hogy már akkor tudta, hogy a házassága a volt feleségével tönkrement, mikor terhes volt a fiukkal. Megszületett a fiuk, és amikor féléves lett, akkor jött össze azzal a másik nővel.

Egyébként 8 éve ismerem a páromat, kollégák voltunk, aztán barátok és most már egy pár. Szóval gyakorlatilag az egészet láttam, de nem tettem semmit a házassága ellen.


Ennek ellenére a felesége azt állítja, hogy szerinte miattam ment tönkre a házassága. Amikor ők házasok voltak, akkor nekem is volt párom, sőt amikor a férje (a párom) összejött azzal a másik nővel, én még akkor is együtt voltam az akkori párommal. De a volt feleség olyanokat mond, hogy már biztosan akkor is szeretők voltunk.

Engem nem érdekelne ez az egész, de a fia rendszeresen jön hozzánk és én ezt már nem bírom elviselni.

Most azon akadt ki, hogy a párom felrakott a közösségi oldalára egy képet, amin 4 kép van össszevágva: 1 a páromról és rólam, 1 róla és a fiáról, 1 rólam és a fiáról, meg egy olyan amin az én tenyerem van alól, az én tenyeremben a párom tenyere és rajta a kisfia keze.

Ezt írta a párom a kép felé: #family


Na ezen annyira kibukott a gyerek anyja, hogy felhívott és követelte, hogy szedjük le. Én mondtam hogy hívja fel a páromat, beszélje meg vele, nem az én oldalamon van. Erre elkezdte mondani, hogy ez nem "family", nem család, ez egy erkölcsi fertő amibe sajnos az ő fia is belekerült, szüljek magamnak, a fiához semmi a közöm, a páromat sem érdekli a fia (?), távolítsuk el a képet.


Szerintetek ebben most miért vagyok hibás? Mást is olvastam ezen az oldalon, hogy hasonló helyzetben van. Ők miért kapják ezt? Örülnék tanácsoknak. Akár olyantól aki azon megy keresztül, mint én vagy aki olyan helyzetben van, mint az anyja.



2017. ápr. 19. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
71%

Minden anyanak borzaszto lenne latni egy kepet amin egymasban a kezek es csaladkent aposztrofaljak, az o egykori csaladja es az uj no. Gondolj bele a helyzetebe! A parod nem empatikus, tok mindegy miert es kinek a hibajabol mentek szet, sajnos elhiszem hogy ez a kis montazs faj a gyermek anyukajanak. Es igaza van, hogy nem vagytok csalad ti harman.


De atttol meg keszulhetnek kozs kepek es tok jo, ha joban vagy a gyerekkel, de a parod szerintem tultolta ezt most.

2017. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van az elsonek. Szep dolog, hogy szereted a gyereket, de ez akkor is...
2017. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
61%

Szia. Annyit szeretnék mondani, hogy minden bizonnyal, mikor a párod megcsalta a volt feleségét, megrendült a bizalma benne... Azóta valós vagy vélt "vetélytársakat" lát a pároddal kapcsolatban álló nőkben. Szerintem.

Engem megcsalt, elhagyott... visszajött, megbocsátottam.... de el nem felejtettem, hogy a párom egyszer elárult.... Szeretem, de jobban a "körmére nézek"

Ja és minden a szemem előtt történt, azzal a csajjal akit jófej, kedves csajnak véltem és az ismerettségük is régi volt....

2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem semmi gond avval a képpel, a párodnak te és a fia vagytok a családja. Ketten.

Inkább az a beteges, hogy a nő egyfolytában veletek van elfoglalva, meg a képeiteket lesi. Nem, én a fotó miatt nem haragudnék, és nem is találnék ki titkos összeesküvéseket.

A párodnak kell ezt rendezni, féken tartani a hölgyet, ha ő ezt jól kezeli, közli az anyukával a tényeket, nem hagyja magát utasítgatni, akkor én a helyedben nem aggódnék. Előbb-utóbb neki is lesz magánélete, és leszáll majd a tiétekről.

2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
18%
Az elsőnek igaza van. Sose lesz a te párod ez a férfi.
2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
59%
Akkor lenne jogos a pattogás, ha te tetted volna fel a képet. Arra én is húznám a szám. De nehogy már az apja ne tehesse fel a tulajdon gyerekéről, és a szerelméről, aki az élettársa, nem csak egy barátnő. Neki ti ketten vagytok a legfontosabbak, ha ez a gyerek anyjának nem is tetszik.
2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
22%
Inkább adnád vissza az IGAZI családjának.
2017. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
68%
az anyukának el kéne dönteni, hogy a férjére haragszik, amiért megcsalta, vagy rád, hogy most vele mersz élni. De úgy látom, őt minden idegesíti, ami veletek kapcsolatos.
2017. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ti harman nem vagytok egy csalad, ebben megertem az anyukat, ez valoban igy van. A pasas figyelmetlen hogy ezzel megbantotta.
2017. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem vagytok egy család, viszont a párodnak ti vagytok a családtagjai, az anyuka pedig nem az. Ezt kéne megértenie.
2017. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!