Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti haragudnátok vagy örülnétek?

Ti haragudnátok vagy örülnétek?

Figyelt kérdés
Havi 200ezer forint a bevételünk, első babánkat várjuk. A férj azt hiszi még nincs félre téve, de közben 50ezer forint félre van téve és 40 ezerért vásárolt is a feleség a babának ágyneműt,kádat orszippantót és hasonló fontos dolgokat. Miközben állandóan azt mondja nincs pénz, nincs pénz, illetve szóvá teszi a feleség hogy 20 ezer forint pocséklás hogy a férj elmenjen horgászni??!!
2017. ápr. 12. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én haragudnék, kicsit kiakadnék, hogy olyan emberrel vállalok gyereket, aki a hátam mögött dugdossa a pénzt.
2017. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Szep kapcsolat. Miert kell hazudni, penzt dugdosni?!

A baba dolgait kozosen szoktak altalaban megvenni.

A horgaszat hobbi, kikapcsolodas neki. Miert lenne pocsekolas?

2017. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Total igazad van. Minek kellene orulni amugy?
2017. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész alapjaiban rossz. Ez a "kapcsolat" szerinted életképes??? Mert szerintem szánalmas.
2017. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezt valószínű az írta ki, aki horgászni szeretne menni.


Mi van ha oka van annak hogy dugdosni kell a pénzt? Lehet apa nem csak horgászik de iszik is. Egy pecázáshoz bot kell meg csali, ne már hogy 20 ezer legyen. És anya hobbyból vett a picinek fontos dolgokat? Nem. Anyának is jár 20 ezer manikűrösre, fodrászra, rucikra, mozira? Mert ha igen,apának is jár. De ha anya azért dugja a pénzt, hogy legyen a legfontosabbakra, akkor jól teszi.

2017. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Előző vagyok.



Ja és igen örülni is lehet. Apa örülhet hogy van egy felelőségteljes ember is a családban. Súgom neki: anya az.

2017. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Jaj utolsó, ha piázik apa vagy elszórja a pénzt, akkor anyuka biztos felelősségteljes, hogy egy ilyen alaknak gyereket szül.
2017. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Horgászathoz engedély is kell, ami elég húzós is lehet, nem csak bot és csali!

Ha a férj is keres, akkor had költsön a hobbijára is.

Nem kéne dugdosni a pénzt,hanem elé állni és közölni, hogy ezt vettem ennyiért, mert kelleni fog a babának.

Önmagában nem mond semmit az, hogy 200 a bevétel, hiszen azt nem tudjuk mennyi a kiadás.

A férj akarta ezt a babát?

2017. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magunkból indulok ki. Párom rengeteget dolgozik és lesülne a képemről a bőr, ha azt mondanám pénzpocsékolás a horgászat, hisz tudom, hogy ez az egyetlen amivel ki tud kapcsolódni. Igaz, nem is kell dugdosnom a pénzt, ha valami kell a gyereknek azt együtt megvesszük és ő az első!

Nálatok valami nagyon nem stimmel. Tervezett baba?

2017. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én havi 200.000 forintos ossz bevételre nem is merném bevállalni a gyereket !


Nalunk csak en keresek 180.000 -t es a párom is kb ennyit !


Sokat félretenni nem tudunk , de jo színvonalon élünk ! Családi házban ... Gyereknek mindene meg van ... Es nekünk az esetleges hobbira is telik !


Párom is horgászik ... Nem a legolcsóbb időtöltés (engedély , akkor ha megy horgászparadicsomba megy haverokkal végy velünk , akkor ott a szállás költség ... Es igen az en párom horgászat közben megiszik nehány sort a haverokkal ez is penz ... Ettől meg nem alkesz, nem rossz apa es nem rossz társ ! Neki is jár ! Nekem is !


Persze ez nem minden hétvégén van igy .... Van amikor mar ugy kell zavarnom ot hogy menjen mar kicsit lazítson !


Szerintem nalatok alapjaiban van a probléma ! Sürgősen orvosolnam , mert ez igy nem jo !!!

2017. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!