Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te kiket tudsz/tudnál megkérni...

Te kiket tudsz/tudnál megkérni arra, hogy elmenjen a gyerekedért az oviba és még 3-4 órán keresztül vigyázzon rá?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak egy konkrét alkalommal.
2017. ápr. 20. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat, nagynénémet, sógornőmet. De mindegyikük csak alkalmanként tudja vállalni. A beosztásuktól függ.
2017. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a húgomat tudtam megkérni rá, de nem csináltam rendszert belőle, mert nem akartam kihasználni a húgom szabadidejét, még akkor sem ha mindig örömmel ment, vigyázott a fiamra, és sokszor ő ajánlotta. Igyekeztem mindig megoldani, hogy ne legyen ilyen gondom. De előfordult, hogy kellett a segítség.
2017. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
megkérhetném a barátnőmet, aki itt lakik és a kisfiával játszópajtik. Vagy van egy másik barátnőm a közelben, őt is megkérhetném, neki is van gyereke de még nem ovi korú. vagy megkérhetném a bébi szitterünk. vagy ha egy nappal előre tudom, akkor édesanyámat, vagy az édesapámat. vagy a férjem megoldja hogy hazajöjjön a munkából ha fontos dologról van szó. vagy megkérhetném a nővérem, ő pár hetessel van otthon, de jönne ha hívnám.
2017. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Apósom 3 műszakban dolgozik, ha éppen nem délutános szerencsénk van.

Édesanyám tud cserélni (eüs dolgozó) ha muszáj és időben kiderül. 1-2-3 nappal korábban már nem sok esély van arra, hogy megoldható.

2017. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A baratnomet kertem meg egyszer, szomszedok voltunk meg akkor es epp szabadnapos volt. (A nagyobbik gyerek beteg lett es az orvoshoz epp akkor volt idopontunk, amikor a kisebbik gyerek vegzett az oviban.)

Egy masik hasonloan rendkivuli alkalommal a ferjem baratja es a felesege vigyazott addig az egyik gyerekre, amig a masikat orvoshoz vittem (nagyobb kivizsgalas volt, nem akartam extra gyereket vinni, a bebiszitter pedig epp nem ert ra).

Ugy kb ennyi.


Nincs se nagyszulo, se mas rokon a kornyeken, baratok vannak, de dolgoznak, vagy szinten gyereket hoznak/visznek oviba, suliba abban az idoben es masik helyre, mint ahova az enyemek jartak.

Igy rendszeresen bebiszitter jart ertuk, amikor a mi idobeosztasunk nem engedte. Most mar mindketto iskolas, kulonfoglalkozasra irattam be oket azokon a napokon, amikor nem erunk oda ertuk normal idoben. Kb annyiba kerul, mintha bebiszittert fizetnenk, hogy hazahozza oket, de a gyerekek ezeket a foglalkozasokat szeretik is.

2017. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szittert. Nem a rokonság közelében élünk, a barátink pedig dolgozó emberek, nem érnek rá.
2017. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is anno anyukám fizetett egy hölgynek, hogy hozzon-vigyen engem.
2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Senkit.
2017. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Páromat elsősorban, két nagymamát, egy nagypapát, párom közel lakó unokatestvérét. Össze-vissza dolgoznak, tehát egyikük biztosan ráérne, és nekik nem lenne teher, ha nem rendszeres a dolog. Talán rendszeresen sem lenne az, de azt meg én nem érezném fairnek.
2017. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat tudnám megkérni vagy az öcsémet, de náluk most pici baba van, szóval max akkor kérném ha extra fontos lenne.
2017. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!