Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te kiket tudsz/tudnál megkérni...

Te kiket tudsz/tudnál megkérni arra, hogy elmenjen a gyerekedért az oviba és még 3-4 órán keresztül vigyázzon rá?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak egy konkrét alkalommal.
2017. ápr. 20. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Messze vagyunk a rokonoktol,fizetunk a szomszed neninek ilyenkor
2017. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Anyósomat, baby sitter barátnőm. De ha van aki elhozza anyukámék is vigyáznak rá, de ők érte menni nem tudnak. De ilyen nem igen van, vagy az apja vagy én tudunk menni.
2017. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
valamelyik barátnőmet vagy valamelyik ovis anyukát.Rokonaink nagyon messze laknak,de szerencsére az ovinkban nagyon klassz közösség van,és szerintem bárki bevállalná.
2017. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha sem èn sem a fèrjem nem tudjuk megoldani, akkor senkit nem tudnèk megkèrni...
2017. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyszülőket pl. de akár másik anyukát is. Én is vittem már haza vendéggyereket, olyan is volt, hogy vittem az enyémmel együtt este fellépésre, ahol már átvették a saját nagyszülei.

még nekem is jó volt, mert nyugodtan főzhettem, az ördögök szórakoztatták egymást.

2017. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nővéremet vagy az ovis barátnő anyukáját.
2017. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Férjemen kivül senkit.
2017. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Apám,apám nője, anyám, műapám, nagyszüleim, 2 bnőm
2017. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen kell, akkor szüleim kilőve, mert 250 km-re laknak.

Bébiszitter, a takarítónőnk (egyébként imádja a gyerek), szomszéd, olyan barát, aki a közelben lakik és ráér.

Ilyenkor a földrajzi távolság szűkíti a lehetőségeket.

2017. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!