Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresztfiam nálunk van egy...

Keresztfiam nálunk van egy hétre,10 éves. Ami nekem nagyon furcsa és feltűnő, hogy folyamatosan magába beszél hangosan. Ez normális? Vagy csak én nem vagyok hozzá szokva?

Figyelt kérdés
Beszél a tévének, a laptopon vagy ha telefonon játszik megállás nélkül. Ha megkérem maradjon kicsit csendben akkor is folyamatosan tátog.
2017. ápr. 21. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lenne normális? Beleéli magát a játékba.
2017. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem tartom normálisnak. Meg kell tanulnia kordában tartania magát. Felnőttként majd a buszon is ezt csinálja,ha utazás közben majd a mobilján játszik? Le is szállítják rögtön,mert zavar másokat. Most is zavar,úgyhogy meg kell tanítani neki.
2017. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet néha beszélgetni kellene vele, nem csak arra kérni hogy maradjon csendben a tv előtt :(
2017. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha epp nem beszelgetunk, hanem egyedul jatszik a fiam o is beszel a kis fantazia vilagaval. Bar o meg csak 7 eves lesz.
2017. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha játék közben beszél magában, én nem aggódnék, nem is tiltanám meg neki, hogy beszéljen. Ha pl az iskolában órán beszélne magában, vagy ebéd közben, ilyesmi szituációkban, akkor beszélnék vele erről, kérdezgetném, de csak az anyja helyében, nem keresztanyaként. Esetleg kérdezd meg a szüleit, ha ennyire aggódsz, de szerintem ez nem jelent problémát.
2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez normális! Nagy butaság megkérni, hogy maradjon csöndben. Akkor inkább ne vállald el, hogy vigyázol rá.

Szegény gyerek... :(

2017. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!