Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mar csak reggel es este...

Mar csak reggel es este szoptatok, es meg mindig fogyok, lehet a szoptatastol?

Figyelt kérdés

Masfel eves a babam, eddig 15 kg- ot fogytam. Jo par hete mar csak este es reggel szopik, es meg mindog fogyok. Lehet ettol vagy mas lehet ?

Konkretan 65 kg -rol 48 ra fogytam , 170 cm vagyok


2017. ápr. 26. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

irigylem a problémáid. egyébként igen, ha kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit elhasználsz, akkor feltehetően fogyni fogsz...mi ezt nem tudjuk megválaszolni, hiszen nem látjuk mit eszel, mennyit mozogsz, mennyit alszol stb.

a barátnőm esküszik rá, hogy azért olyan vékony mert a 3 éves gyereke szopizik...most gondolhatod mennyi teje van még...ha tényleg azért nem hízik, akkor te miért ne fogyhatnál tőle.

2017. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, irhattam volna, hogy mennyit eszek. Sokat :)

Rengeteg szenhidratot. Vilag eletemben hizekony voltam, ha egy hetig nem figyeltem oda 2-3 kg is felszaladt.

Csak amikor mar ilyen keves a szopi, aggodom, nem- e mas all a hatterben.

2017. ápr. 26. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg érdemes vizsgálódni. Én is fogytam, sokat nyomoztam ezzel kapcsolatban, szülés után elvileg nagyobb esély van pl egy pajzsmirigy túlműködésre ami sokszor megszűnik magától, de van mikor nem. A PM túlműködés jelei a fogyás, gyors emésztés, alulműködésé épp ellenkezőleg.
2017. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a pajzsmirigyre gondolnék, nekem alulműködésem lett szülés után.
2017. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet kerek egy vervetelt. Ejszakai izzadashoz koze lehet ? Mert egy ejjel neha hatszor at kell oltoznom.
2017. ápr. 26. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
na az elég fura. kivizsgáltatnám én is, főleg ha sokat eszel és fogysz..
2017. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz mindenképpen. Nem tippelgetek, félre ne érts, de a rendes étkezés melletti folyamatos fogyás, izzadás, simán pajzsmirigy probléma is lehet, érdemes egy átfogó kivizsgálást kérni, abból bajod nem lehet.
2017. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi , akkor kerek egy vervetelt!

A heten voltam orvosnal, mas miatt, es ezt nem emlitettem.

2017. ápr. 26. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok,kislányom 13 hós. 10kg-t fogytam eddig. Vérkép jó.
2017. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!