Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újszülött mellett hogy oldjáto...

Újszülött mellett hogy oldjátok meg a nagyobbak napi dolgait? Érdemes felvenni egy bébiszittert?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok, van egy 6 éves kislányunk és egy 3 éves fiunk. A lányunk szeptemberben kezdi az első osztályt, a fiunk az óvodát. Mellé jönnek a különórák, foglalkozások és megmondom őszintén, nem szeretném a fél délutánjaimat autóban tölteni, ezért arra gondoltunk, hogy felvennénk egy bébiszittert, aki délután furikázza őket, ha én nem érek rá. Viszont anyukám szerint érdemesebb lenne, ha a babával lenne addig más, és én tudnék addig is a nagyokkal lenni, nem éreznék mellőzve magukat.
2017. máj. 11. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
kizárt hogy ezeket mind suli mellett is tudja csinálni..
2017. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezek után magam sem értem, hogy csináltam egy újszülöttel egy bölcsissel meg két ovissal a mindennapokat. Ja nem volt segítség bébiszittyó se takarítónő, és nekik is volt/van 1-1 külön foglalkozás. Persze célszerű, ha egek az intézmények nem a szélrózsa minden irányában vannak. Föztem is 2-3 naponta. A bébi általában egy rugalmas kendőben volt, és sétáltunk ahová csak lehetett, nem voltak nagy távolságok.
2017. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

A lányod suli mellett ezeket nem fogja tudni csinálni, vagy beleszakad.

Én mondjuk nem is engednék ennyi mindent, de te tudod...

2017. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
mikor lányom születet a kisebbik fiam ovis volt,nagy meg első osztályos ,megoldotam egyedül eleinte férjem vigyázott adig lányra mig oviba ,iskolába vitem nagyokat,utána lányomat is vitem ha kellet magamal és tudtam takaritani is főzni is ,nem kellet se takaritonő se babysziter.
2017. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt kiscsoportos a nagyobb gyerekem, amikor az ikreim születtek. nem volt segítség, mert nincsenek nagyszülők és akkor épp a férjem is külföldön dolgozott. Bizony meg kellett néha oldani a furikázást a két kicsivel, viszont ha a nagyobbat épp orvoshoz kellett vinni, vagy hivatalos ügyet kellett intézni (aová ugye nem tud vinni az ember 3 főnyi 4 év alatti gyereket egyszerre), akkor jobb híján én is sittert vettem igénybe, aki a babákkal volt. Persze időbe telt olyat találni, aki értett az ikrekhez és akit simán elfogadtak, de sikerült megoldani. Az anyatejet ilyenkor lefejtem, és cumisüvegből kapták.
2018. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!