Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire sminkelitek magatokat...

Mennyire sminkelitek magatokat gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Azokhoz, akik sminkelnek:

Mennyire szoktatok egy átlagos napon mikor mentek valamerre?

Ha csak otthon vagytok, tudjátok előre?


Azokhoz, akik nem szoktak sminkelni:

Egyáltalán soha?

Mi ennek az oka?


Mindenkihez:

A hajatokkal mit szoktatok kezdeni? Törődtök ezzel?



2017. ápr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Ja és a ti és a gyerek/gyerekeitek korát is írjátok légyszi!
2017. ápr. 20. 19:19
 2/50 anonim ***** válasza:
62%

ha megyünk valahova: Alapozó, púder, pirosító, színezett ajakbalzsam,szemceruza, spirál.

ha nem megyünk, akkor csak letisztítom és hidratálom a bőröm


a hajam ha megyünk valahova akkor megfésülöm, ha kell hajlakk, ha van kedvem/időm kivasalom vagy göndörítem

ha otthon vagyunk copfba fogom vagy befonom


én 30 vagyok, a lányom 9 hónapos

2017. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
59%

6 hónapos a kislányom.

Előtte is sminkeltem (szoláriumba is jártam), ahogy most is.

A mindennapokra, BB krémet szoktam használni, és csak a szemöldökömet formázom. Így teljesen természetes hatást kelt. Műszempillám van, azzal nem kell foglalkoznom.


A hajamat itthon inkább csak felfogom copfa, de ha megyünk valahova akkor kiengedem, kivasalom, vagy besütöm hullámosra/göndörre.

2017. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%
Ha elmegyünk otthonról hétköznap, akkor szemceruza, szempillaspirál, kevés pirosító. Ha valami alkalom van, pl. ünnep, vagy étterembe megyünk, akkor alapozó még ezekhez, és szemhéjtus, néha rúzs, de inkább a természetes színeket választom. Hajamra elég kényes vagyok, félhosszú, be szoktam szárítani ha kiengedem, de gyakran feltűzöm, befonom. Egy gyerekem van, és még kicsi, de ezt mindig meg tudom oldani, jobb a közérzetem, ha csinosnak érzem magam. Ha otthon vagyunk, vagy csak a közeli játszótérre megyünk akkor nem sminkelek, a hajamat is simán csak összefogom.
2017. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
81%
két kicsi gyerek nellett boltig játszótérig nem sminkelek mert nincs kedvem ezekre a helyekre...ha a férjemmel vacsizunk vagy rokonokhoz megyunk vagy hetvegi csaladi progizink oda szemspiral szemem tonusozom meg korrektort hasznalok. a hajam összevan gumizva, nem szeretek vele veszodni de a rovid hajat sem szeretem ezert osszegumizom. fel evente fodrasz. egyebkent nem vagyok slampos csak nezek annyira jol ki smink nelkul is hogy elmenjek a boltig :)
2017. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak otthon vagyok, illetve ki kell ugrani a boltba, nem sminkelek. Ha megyünk valahová, ki szoktam, kivéve persze, ha esik vagy 40 fok van.

A hajammal mindig kezdek valamit, mert elég hosszú, még simán begumizva is zavaró, nemhogy kiengedve. 22L

2017. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
70%

Néha sminkelek (akkor alapozó, szemhéjtus, szemceruza, szemspirál és szájfény), játszótérre, boltba, itthonra nem. Mostanság érzékeny az arcbőröm és a szemem, szóval leginkább ehhez nincs kedvem mert a smink is ront rajta, ha megyünk is valahova a mindennapi dolgokon kívül az alvásidőben szívesen elvagyok vele.

A hajam én vasalom hajmosás után egyszer, majd a következő hajmosásig nagyjából egyenes.

Másfél éves a gyerek

2017. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%

*én meg 27 éves vagyok

7-es

2017. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy elotte ,otthonra korrektor, szemoldokceruza szemceruza es szempillasiprál


Utcára vagy ha valahova megyünk, ahova régen:

Ugyanaz mint felul csak alapozóval nem korrektorral + vilagosszinu szemhéjfestékkel ami enyhén fénylik/ csillog!

2017. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
52%

Mindent ugyanúgy csinálok kb 15 éves korom óta, a kapun nem lépek ki szem- és szemöldökceruza, spirál nélkül, hajam ilyenkor mindig kiengedve kiegyenesítve. Itthon ha nem jön hozzánk senki hajam kontyban, arcom ceruzák és spirál nélkül

30 éves vagyok, a gyerekek 3,5 és 1 évesek

(Régóta tervezem kitetováltatni a szemöldökömet, nem tudom mikor jutok el oda :S )

2017. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!