Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan kisgyerek, aki 2...

Van olyan kisgyerek, aki 2 évesen már nem alszik napközben?

Figyelt kérdés
A fiam nem alszik napközben, kizárólag csak akkor, ha én altatom el. Ha éppen nem vagyok itthon az alvásidőben, akkor egyáltalán nem alszik el, csak este. Tehát nem alszik napközben senki mással, inkább fent van estig. Sajnos ez nem a legjobb, de senki nem tudja elaltatni. Nemsokára bölcsis lesz, vajon mit szólnak hozzá, hogy ő nem alszik?
2010. máj. 16. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos ez nem a legjobb" -vagyis nyűgös este?

Ha nem,akkor nem gond,ha nem alszik nappal.

2010. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsiben szerintem aludni fog, mit a bunda, az más hely, más környezet, jobban le is fárad napközben.
2010. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott aludni fog,ne aggódj:)
2010. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a két gyerek közül egyik sem aludt napközebn 2 éves korától.A nagyobb az ovi kiscsoportjában még hetente kb 3x eltudott aludni,de középsőben,és nagycsoportban egyáltalán nem aludt.A kicsi még most megy oviba.Nem nyűgösek,nem fáradtak akkor sem,ha egész du.az udvaron szaladgálnak.Nem igénylik az alvást.

Lehet,hogy a tiéd a többiekkel alkalmazkodik a rendszerhez,és elalszik...

2010. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, nyűgös is egy kissé, ha nem alszik, de ez egy idő után elmúlik, ahogy "átesik a holtponton". De inkább az a baj, hogy ha kimarad az alvás, annyira figyelmetlen, hogy sok baleset történik vele ilyenkor (beveri a fejét, nekirohan dolgoknak, stb).

2010. máj. 19. 14:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyi: ha mégsem alszik, akkor a bölcsiben foglalkoznak, játszanak vele? Ugye nem küldik majd "haza", hiszen már akkor dolgozom??? :-)
2010. máj. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!