Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti engednétek, hogy vigyék...

Ti engednétek, hogy vigyék középső csoportba?

Figyelt kérdés
Lányom októberben kezdte az ovit akkor lett 3 éves. Ma mondta az ovónője, hogy vinnék középsőbe. Sokan lennének kiscsoportosok és a lányom tudna tanulni a nagyobbakkal tudná tartani a tempót, mert értelmes gyorsan tanul. És max jövőre fonák vissza. Ha megy akkor is 2 évet még jár azokkal akikkel majd iskolába menne. A csoport fele megy középsőbe mert ők már2 szer járták a kiscsoportot. Arrahivatkoztak, hogy gyorsan taunul, tudná tartani velük a tempót.
2017. máj. 31. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon értem a problémát. A kimaradt szeptember a probléma?
2017. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem első, az a problèma, hogy jogszabály szerint nem töltötte be a 3èvet aug. 31-ig,ìgy biztosan egy èvvel kèsőbb fog iskolâba menni!

Tehát vagy most ismètel egy èvet ès akkor 3èvet tud a társaival lenni oviban, vagy kèsőbb ismètel, de akkor meg, akkor fog csoportot váltani.

Az enyém a kiscsoportot járta kètszer, jó döntès volt. Az első kiscsoportot utálta.

2017. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Mindenképpen vissza fog maradni. Ha engedem középsőbe akkor azt fogja 2 szer járni. De így is lesz 2 év hogy azokkal jár akikkel majd suliba is fog járni. Ha igaz az hogy gyorsan tanul (ami szerintem is az) akkor ha mégegyszer kiscsoportos lenne akkor visszafogja majd valami. Remélem értitek.
2017. máj. 31. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk mindig a nagycsoportot ismétlik a gyerekek az oviban.

hol itt a gond?

2017. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom a nagycsoportot járta 2x mint szerintem a mi ovinkba mindenki,
2017. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi februárban kezdtük az ovit és minden évben át akarták tenni,mondván kisebb-fiatalabb a többinél.Most eltelt 3 év és mint kiderült 8-an ballagtak a 30 fős csoportból.Nagyon jó hatással vannak rá a nagyobbak és az utolsó évet is azokkal töltheti,akikkel kezdett és szinte az összes barátjával együtt ballaghat.Szerintem hasonló lehet a helyzet nálatok is.Még annyi,hogy volt egy kislány,aki korkedvezménnyel kezdi az iskolát,mert nagyon okos és érett.
2017. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!