Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek, hogy a gyermeketek...

Engednétek, hogy a gyermeketek használja a kerekesszékeseknek való hintát?

Figyelt kérdés
..ha ki van rá téve a jel, hogy csak kerekesszékesek használhatják. Mi a véleményetek arról, hogy sokan megengedik ezt?

2016. máj. 30. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Én megengedném, ha nem lenne ott kerekesszékes, aki használni akarja.

Szerintem ez nem olyan, mint a mozgássérült parkoló használata.

2016. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Csak abban az esetben, ha az összes többi foglalt és nincs egyetlen mozgássérült kisgyerek se a játszótéren. Amennyiben egy tényleges mozgássérült megjelenne, vagy felszabadulna a normál hinta, megkérném, hogy inkább menjünk át arra.
2016. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
megengedném, ha nem akarná éppen egy kerekesszékes gyerek használni, illetve ha nem tesz kárt benne.
2016. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nincs ott egy kerekesszékes, addig szerintem nem gond. Nem kell annak ott állni, csak ha odaér egy kerekesszékes azonnal át kell adni. Szerintem is más, mint egy mozgássérült parkoló, ahol nincs ott az ember, hogy átadja. A buszon is oda lehet állni a kerekeszékes-babakocsis helyre, elég étadni akkor, mikor felszáll egy rá jogosult.
2016. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

játszótéren a jelek nem azt jelölik, ki használhatja!

Ott a jel figyelemfelhívás csak arra, hogy ez a hinta, egyéb eszköz alkalmas arra, hogy fogyatékkal élő is biztonságosan használhassa.

2016. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Az nem tiltás, hanem figyelemfelhívás. És biztos vagyok benne, hogy 99% akkor használja, ha az összes többi foglalt és amint felszabadul egy másik hinta, vagy érkezik egy mozgássérült gyerek, átengedik.
2016. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem egészséges gyerekeknek van és emiatt nem is biztonságos. Külföldön akkora bírságot kapsz érte, hogy beleszedulsz, ha épp egy illetékes veszi észre.
2016. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ki van rá téve egy járó ember piros karikában piros vonallal áthúzva. Mellette egy kék alapon fehét kerekesszékes jel, alá írva nagy betűkkel, hogy ONLY.


Maga a hinta nem olyan, mint a normál hinta, hanem egy sokkal nagyobb szerkezet, székkel együtt föl lehet gördülni rá egy lehajtahtó rampán. Utána arampát föl kell hajtani és egy külön kerettel rögzíteni leesés ellen. Van két kötél a hinta két oldalán, azokat kell húzogatni, úgy hajtod magad.


[link]

2016. máj. 30. 09:09
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Ez egyértelmű tiltás. Aki szerint nem az, az menjen vissza első osztályba értő olvasás tanulni

2016. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez egyértelműen TILTÁSnak tűnik!

[link]

Nem engedném.

2016. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!