Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától engednétek...

Hány éves korától engednétek egy kisgyereket internetezni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minimum 10
2017. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Felugyelettel 8.

Kozossegi oldal min. 14 ev.

2017. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem iskolas koratol kezdve hasznalhatja, de csak felugyelettel, es el kell magyarazni a veszelyeket. Ha van ra lehetoseg akkor lehet felugyeleti szoftvert is telepiteni.


Kozossegi oldal minel kesobb, lehetoleg 18 felett :)

2017. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Felügyelettel már ovis korában játszott a lányom egyszerűbb netes játékokat, együtt néztünk meséket, dalokat, stb.

Most kisiskolás, az én gépemet használja, fél szemmel mindig látom, hogy mivel játszik. (Megjegyzem, az iskolában is játszanak informatika órán ugyanígy.)

Mostanában (10 évesen) kap majd saját gépet, felügyeleti szoftver lesz rajta. Ismerem annyira, hogy a megbeszélt szabályokat betartja, felkészítettem az internethasználat veszélyeire. Közösségi oldalakat nem is akar használni, van ugyan FB-fiókja (egy játék miatt regisztráltam neki), de én kezelem, neki nincs is erre igénye. Van okostelefonja, de azon se nagyon használja a netet, viberen is csak velem beszélget.

2017. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz internetezés alatt? A 7 év fiam már egy éve azt csinálja, hogy a google képkeresőjébe beírja, milyen mesefigurát szeretne lerajzolni, és azt lemásolja. Ez netezésnek számít? Vagy az, hogy a friven kiválasztja, mivel szeretne játszani? Ezekben én nem látok problémát, másra meg nincs igénye.
2017. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy a válaszolók közül kinek hány éves a gyereke?

A 4-est értem. :-)

2017. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
3 as voltam, most 12 eves.
2017. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

8, 14 es 17 evesek.

2017. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, miért kell az internetet ördögtől való dolgonak titulálni. Épp az ellenkezője, nagyon is hasznos, csak meg kell tanítani a gyereket a helyes használatára.

Na persze, tiltani egyszerűbb, mint foglalkozni vele ilyen szempontból.

Azzal egyetértek, hogy 13 éves kor alatt felesleges a közösségi oldal - a FB szabályzata amúgyis azt írja elő.

2017. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7 éves elsős fiam van. Neten max. játszik, paco games oldalon indít el focis, vagy autós játékokat. Nem sokáig köti le, főleg mióta jó idő van, inkább focizik, vagy görkorizik.

Másodikban pl. környezetből online házikat fognak kapni.... Kivédhetetlen a netezés.

2017. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!