Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves unokahúgom: Miért...

3 éves unokahúgom: Miért nézzem a tvben, ha valaki jól érzi magát? Majd elkapcsolta a műsort. Igaza van?

Figyelt kérdés

Délben hallgattuk a híradót az m1-en, ahol a Pünkösdi hétvége miatt a Balatonon nyaralókat mutatták. Mi sajna nem tudunk menni, (munka, idő/pénz hiány) de szerintem igaza van a kis csajnak :o mit nézzem h xy és Marika néni ezt és ezt csinálja. Gyerekként én is sárga irigy tudtam lenni, azokra akik lejuthatnak ilyen helyre. Ma sem szeretem a program ajánlókat mert a szívem bele sajdul, de nem engedhetjük meg hogy elmenjünk.

(persze unokahúgiék, tesóm miatt aki jól keres, eltudnak menni. De speciel nálunk vannak, mi meg meg vagyunk szorítva e szempontból. Nem tudunk mindenap 20-30km -t kocsikázni, belépőt fizetni stb)

De igaza van szerintem tökétesen :D


2017. jún. 6. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
* de most jelenleg, egy hétig ez lemaradt ! Külön élnek, csak nyaralnak nálunk :D
2017. jún. 6. 14:22
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Úgy érted, 3 évesen keserű vénasszony? Áú...
2017. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kamu. Egy 13 eves esetleg mond ilyet, de egy 3? Kizart.
2017. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
3 évesen max annyit mondott, hogy "deakkorismenjünkpancsizni!!!!"
2017. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

3 éves gyerek ilyet nem mond.


Hogy is volt ez valójában a pénzhiányoddal?

2017. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
7 evesem sem mond ilyet. Ezek a Te szavaid, csak igy nem volt arcod kitenni a kerdest. Szoval Te gondolod igy, es akkor mar raadasul a kategoria sem stimmel!
2017. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

1. A gyerekek általában a felmenők gondolatait, véleményét is szokták visszaadni, nem saját, hanem másolt hozzáállás, gondolatok

2. Alapvetően a gyerekek érzik is hogy mire van szükségük, ebben a korban főleg kézzel szemmel élményként berögzülő tapasztalásokra es rengeteg mozgásra és valoban minek nézze a tv-t, az neki semmit nem nyújt, csak ülés van.

2017. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Amelyik gyerek 3 évesen már ilyen irigy és savanyú, ott a neveléssel vannak nagyon nagy gondok :(.
2017. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mi családunkban ha egy gyereknek nem tetszik a tévéműsor, akkor elmegy a szobájába játszani, nem elkapcsolja, amit a felnőttek néznek.


(Más kérdés, hogy a közszolgálati csatornák híradójáról évek óta megvan a véleményem, ezeknél hírértéke van télen annak, hogy esik a hó, húsvétkor annak, hogy több sonka fogy a boltban, és egy nyári hétvégén annak, hogy fürödnek az emberek a Balatonban. Emlékszik még valaki arra a youtube-videóra, amiben erre világítottak rá? :D)


Egyébként nem értem, miért van így démonizálva az irigység. Teljesen természetes emberi tulajdonság, hogy ha nem kapok meg valamit, amit szeretnék, az nem esik jól.

2017. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!