Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felelőtlenség a védőnő szerint?

Felelőtlenség a védőnő szerint?

Figyelt kérdés
Tegnap elesett a 3 évesem és szétcsapta a száját a betonon. Az orvos mondta, hogy pár napig mindegy, hogy mit eszik, az számít, hogy puha legyen az étel. Betoppant a védőnő és az ömlesztett sajtot evő gyerek láttán kiselőadást tartott, hogy ezzel mennyire károsítjuk, stb. Hiába mondtam, hogy az orvos javasolta, hogy most minden egyéb szempontot tegyünk félre 2-3 napra. Amúgy én sem szoktam ennyire feldolgozott kaját adni neki, de hirtelen csak ilyen étel volt itthon, ami puha és amit elfogadott.
2017. jún. 9. 05:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A fogai megúszták sérülés nélkül, csak a felső ajka vitte az ütés energiájának a döntő többségét.
2017. jún. 11. 10:15
 12/13 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy az ömlesztett sajt nem a legegészségesebb étel, de az állapta miatt szerintem 2-3 napig belefér. Máskor úgyis nagyon ritkán kap ilyet.

Józan parasztik ésszel gondolkodva, nem hiszem, hogy 2 nap étkezési elhajlás bármilyen hosszútávú problémát jelentene.


Évi 1-2 alkalommal még mekis kaját is kap, pont azért, mert ennyi szerintem nem árt, gyakrabban megy nem kap. Az egészséges étkezésre odafigyelünk, de fél évente egy elhajlás szerintem belefér.

2017. jún. 11. 10:18
 13/13 A kérdező kommentje:

Amúgy rengeteg zöldséget és gyümölcsöt szokott enni, emelleé magas fehértartalmú, NEm iparialag feldolgozott ételt, tehát egészségesen étkezik.

Ezért nem aggódom, ha pár napig egészségtelen ételt eszik.

2017. jún. 11. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!