Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sovány gyerekedről kiderült...

Sovány gyerekedről kiderült mi a soványság oka?

Figyelt kérdés
Hány kiló és centi?
2017. jún. 13. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
106 centi és 15 kg..5 éves,jó étvágya van. Annak ellenére,hogy én 2 ember helyett eszek és 51kg vagyok a 175 centimhez, testvérem a másik fele mert a 2 méteréhez van vagy 65kg és ő 4 ember helyett eszik...azért mászkáltunk orvostól orvosig,de sehol semmi gondot nem találtak,szóval ő rám hasonlít :) a másik 2 gyerekem nem ilyen.
2017. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Az én gyerekeim meglehetősen jó súlyban vannak, de két ismerős családban van nagyon vékony gyerkőc. Az egyik a kruppra kapott gyógyszer miatt elvesztette az étvágyát, a másikról meg kiderült, hogy gluténérzékeny.
2017. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen alkat szerencsére. Igyekszem azért persze egészséges kajákat adni neki, de bem kell aggódnom, hogy ha egy kindert veszek neki.

132 cm és 22 kg. Most lett 6 éves.

2017. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pici jelenleg elég vékony.

74 centi és 7,2kg. 8,5hónapos

Elején se hízott jobban szóval biztosan nem allergiás.

2017. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

112 cm a fiam, és kb 18kg.

Rendesen eszik, viszont örökmozgó. A doki szerint semmi baja, és bizonyára hízna, ha 5 percig megülne a popsiján. Ilyen alkat, majd összeszedi magát. 😊

2017. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 éves fiú, 134 cm és 22 és fél kiló ( a nagyobbik sem egy szumó birkózó). Nincsen szervi oka, amit lehetett kivizsgáltak, más okból, de állandó orvosi kontroll alatt van. Ilyen alkat, bónusz hipeaktív(nem ráfogom, ténylegesen, BNO kóddal az)és elég gyors az anyagcseréje is. Az alkatát tőlem örökölte, kicsinek nagyon gizda voltam magam is, pedig 4 éves koromtól sportoltam, egy időben versenyszerűen. Csont voltam és izom, nézni is rossz a régi képeket. Most 40 éves 2 gyerekes anyaként sem kell a mérleget nézegetnem, 170 cm vagyok, de csak a terhességeim alatt mentem 55 kiló fölé, pedig mozgok rendszeresen, így van izom is rendesen, de zsír az alig, csak amennyi a létszükséglet. Már nem aggódom. Nagyon jó evő mindkét gyerek, egészégesen étkeznek, emberes mennyiséget, ez van.
2017. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Onmagaban a kilo es centi sztem nem sokat szamit. Legalabbis ezek alapjan az itt valaszolok gyerekei szamomra nem sovanyak, latvanyra gondolom megis annak tunhetnek.

3 gyerekembol az egyik sovany az "adatok" szerint is, o 12,5 kilo es 101 cm. Ketszer is volt allergiavizsgalata, de szerencsere semmi nem lett pozitiv (remelem nem is lesz). O asztmas egyebkent es az asztma azert gyakran parosulhat allergiaval, ezert is nezik, hatha valami ilyesmi all a hatterben.

A masik ket gyerekem: egyik 117 cm es 19 kilo, masik 73 cm es 7,22 kilo (pont 8 honapos). En oket kifejezetten formasnak latom, abszolut nem gondolom vekonynak oket, pedig tok hasonlo adatok nehany elozo valaszolo gyerekevel. Ezert sem szamit szerintem onmagaban a kilo es magassag.

2017. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontositok, a 134 cm es 22 kilo tenyleg sovanynak tunik 😀
2017. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!