Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiakadtam! Te jártál már így?...

Kiakadtam! Te jártál már így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma 2,5 éves alig szobatiszta kisfiammal sétáltam az utcán,amikor szólt,hogy pisilnie kell.Mondtam jó ott van egy fa,oda sétálunk és meglocsolhatod.De ránk szólt egy 60 év körüli nő,hogy ugyan már hát nem igaz,hogy az a gyerek nem bírja ki míg hazaérnek .Mondtam nem,mert szinte most lett szobatiszta,nem bírja még percekig sem visszatartani.Szegény kisfiam elkezdett pisilni,akkor meg ráordított,hogy hagyd már abba.Mondtam pisilj nyugodtan,erre odébb ment bár ideges volt rendesen.(nem volt wc a közelben)Szerintetek igazam volt?

2017. jún. 18. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem jártam így. Soha nem hugyoztattam a gyereket az utcán.
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Írígylem a türelmedet.Én lehet elgáncsoltam volna ha ráordít a gyerekemre ezért.De a minimum, hogy visszaordítottam voln, hogy ha nem takarodik el onnan akkor én taszajtom arréb.
2017. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen vén g...it ott helyben felrúgtam volna. Egyrészt semmi köze hozzá, másrészt olyan hülye, hogy zárt osztályon lenne a helye. Még felnőttként is előfordulhat, hogy nagyon kell, és inkább oldalba pisil az ember egy fát, mint hogy a gatyájába menjen. Az ilyen egyébként abba is belekötne, akkor az lenne a baj, hogy miért a gatyádba végezted el a dolgod. Én mindenesetre megmondtam volna neki, hogy addig menjen innen, amíg még egyben vannak a csontjai, és nincsenek szilánkosra törve.
2017. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
nem pisiltettem volna fánál soha. mi ő, kutya vagy gyerek? létezik hordozható, összecsukható egyszer használatos bili, vagy vihettél volna felhúzhat pelenkát, de ez a fánál pisilés (még csak nem is bokorban...) nagyon gáz.
2017. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Igaz lányom van, de igen pisiltetem bokorban ha kell, mert nem fogok a ház pár méteres körzetében mozogni csak hogy haza tudjunk szaladni, ha pisilni kell.

Az meg hogy ráordít egy idegen a gyerekre soha nem megengedett.

2017. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem pisiltetném a gyereket fánál. Természetesen nem várnám el, hogy pisiljen a nadrágjába, de vannak eldobható papírbilik ilyen célra.

A másik dolog, hogy ha legvégső eset van és (akár egy felnőttre is) rájön a hasmenés és nincs mosdó sehol, akkor is minimum bebújik valami bokros rész mögé, ahol senki nem látja. Na a gyereknél ugyanúgy illik eljárni, és nem a járda melletti tűzcsaphoz pisiltetni, mint a kutyákat.

Nyilván a hölgy kissé túlreagálta, de én is ugyanezt gondoltam volna a helyében, csak némán elsétáltam volna, ahelyett hogy szóvá teszem.

De ha már így szóvá tette, akkor nyugodtan átgondolhatod miért ilyen megosztó kérdés ez.

2017. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy írják ezért van a papír bili. De akár egy szélesebb szájú flakon is jó lehet fiúknál.
2017. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

3 fiam van.mennyivel jobb egy fa mellett papirbilibe(?),flakonba pisilo kisgyerek,annal,aki konkretan a fara pisil????a lenyeg ugyan az,nem?eloveszi a futykost,es pisil....

Annak a fanak kb. Semmi baja nem lesz,ha lepisili egy gyerek.ahogy a kutyapisitol sem.meg a foldnek sem.

Ne mar,most komolyan.

4-5 eves korukig siman pisiltek a fiaim fanal,utana mar csak akkor ha mar nagyon nagyon nem birtak,es tenyleg semmi mas nem volt.es megertettek,ahogy notek,egyre tobbszor kibirtak.

A kerdesre.en kb elkuldtem volna a jo budos francba az oregasszonyt.

2017. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem jártam így, nekem is most lett nappalra szobatiszta a lányom, pisiltetem, ha kell bárhol, és mások is a környéken. Ha a kutya odapisilhet egy gyerek miért nem? Most komolyan papírbilin ücsörögjön az utcán? Nekünk is van papírbili, a vészhelyzetekre, de főként a kaki-vészhelyzetekre. (Eddig egyszer használtuk erdőben kakihelyzetre.) Bokros-fás félreeső helyen simán megpisiltetem. A nő bunkó és érzéketlen volt.
2017. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem jártam így, de veled értek egyet.
2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!