Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiakadtam! Te jártál már így?...

Kiakadtam! Te jártál már így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma 2,5 éves alig szobatiszta kisfiammal sétáltam az utcán,amikor szólt,hogy pisilnie kell.Mondtam jó ott van egy fa,oda sétálunk és meglocsolhatod.De ránk szólt egy 60 év körüli nő,hogy ugyan már hát nem igaz,hogy az a gyerek nem bírja ki míg hazaérnek .Mondtam nem,mert szinte most lett szobatiszta,nem bírja még percekig sem visszatartani.Szegény kisfiam elkezdett pisilni,akkor meg ráordított,hogy hagyd már abba.Mondtam pisilj nyugodtan,erre odébb ment bár ideges volt rendesen.(nem volt wc a közelben)Szerintetek igazam volt?

2017. jún. 18. 18:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%
Pont az beszél, aki kinti fabudin nőtt fel es kiloszámra gyártotta a természetben...?
2017. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

A gyerekkel szúrtál ki, bár nem szándékosan tetted. Traumatikus élmény kapcsolódott a pisiléshez, ami a szobatisztaság ilyen korai szakaszában nem jó jel. Később nem mer/nem akar majd pisilni.

A nénit is meg lehet érteni. Teljesen más neveltetést kapott, mint te. Az utcán pisilés az ő szemében olyan, mintha az utcán szexelne valaki...

2017. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%

Persze mert 60 éve is vitték a papírbilit :D

Ugyan már...

Kötekedő vén picsha volt. Ennyi.

2017. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%

nem jártam még így, hogy ránk szóltak volna. 6 éves, és a mai napig is simán pisil az utcán, hiszen pl a játszótérről nem tudnuk csak úgy hirtelen hazaugrani, ebben a melegben meg muszáj itatnom. szóval járdán túl már lehet, az már nem a játszótér :)

sőt, előfordult a szobatisztaság kezdetén, hogy kakilt is az utcán. mit tehettem volna? mondtam volna, hogy kakiljon be? dehogyis! megtöröltem a fenekét, majd a terméket összeszedtem és kidobtam...


tök természetes, hogy az emberek az utcára hordják kutyájukat, macskájukat, hogy elvégezzék a dolgukat. miért nem a lakásban? és majd otthon összetakarítanak utának.

ez is pont olyan gusztustalan lenne, mitha egy kisgyerek szükségből (mert az, senkinek nem kellemes egy ilyen helyzet) az utcán intézi? jah, nem...

2017. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
55%

A néni valóban túlreagálta!

A felnőtt férfiakra kéne,hogy rászoljon!

Tőlük bűzlik a belváros!

Egy kisfiúnak ellehet nézni!

2017. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Komolyan szégyellje magát aki kérdezőt elítélte. Ennyi vagy arctalanul..

A Tökéletesek, akikkel soha semmi váratlan vagy muszáj nem történik. Ja nem. Csak hazugok.

2017. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!