Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiakadtam! Te jártál már így?...

Kiakadtam! Te jártál már így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma 2,5 éves alig szobatiszta kisfiammal sétáltam az utcán,amikor szólt,hogy pisilnie kell.Mondtam jó ott van egy fa,oda sétálunk és meglocsolhatod.De ránk szólt egy 60 év körüli nő,hogy ugyan már hát nem igaz,hogy az a gyerek nem bírja ki míg hazaérnek .Mondtam nem,mert szinte most lett szobatiszta,nem bírja még percekig sem visszatartani.Szegény kisfiam elkezdett pisilni,akkor meg ráordított,hogy hagyd már abba.Mondtam pisilj nyugodtan,erre odébb ment bár ideges volt rendesen.(nem volt wc a közelben)Szerintetek igazam volt?

2017. jún. 18. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%
Külföldön élünk.. nem jártunk még így,nem pisiltettem soha egyiket se az utcán (itt nagyon nem néznek ilyet jó szemmel és nem hiányzik a büntetés) kávézóba stb mindig betudtunk menni.
2017. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Jesszusom vannak itt felfogások...Nekem is fiaim vannak,simán pisiltetem őket a fánál\bokorban( ritka esetben ha úgy alakul akár még magamat is) Nyilván nem a legnagyobb tömegben intézzűk a dolgot,de nem hinném,hogy kivetni való van ebben.Mondjuk így még nem jártam mint amit írsz,de szerintem magasról tojd le.Kit érdekel mások véleménye,nem nekik kell a pisos cuccot mosni!Papírbili,meg folyamatosan wc közelben mozogni amíg nem tudja vissza tartani...perszeeeee 😂! Jó lesz az a fa is! Szerintem papírbilin űlni az utcán a gyereknek megalázóbb.
2017. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Mintha egyik-másik válaszoló eddig csak képen látott volna gyereket. Magyarázd már meg egy majd' becsurrantó 2,5 évesnek, higy tartsa vissza, amíg keresünk egy kávézót... jó, hogy a fáig kibírta. Papírbili esetében ugyanúgy az utcán vagy a parkban végzi el a dolgát, csak a növényzetet nem locsolha meg. Majd a következő arra a járó kutya megteszi. A néni törődhetne a saját dolgával inkább. Az ordibálást nem tűrném. De lehet, lefagytam volna a döbbenettől.
2017. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, valószínűleg csak féltékeny a nyanya, mert neki vagy nem volt gyereke, vagy rég felnőtt már. Ilyen helyzetben egyébként simán visszaordítanék, semmi köze nincs más gyerekéhez. Neked volt igazad, ne kattogj ezen. :)
2017. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
Fingóflakon,hát ez marha jó! Könnyesre röhögtem magam.(12-es voltam)
2017. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Ugye csak vicceltek? Ha valakinek pisilni, hányni kell, vagy hasmenése van, pláne ha 2.5 éves, akkor bakker oda üríti a produktumot, ahova épp tudja.

Persze, hogy van papírbili, de vannak olyan helyzetek, amikor pont nincs nálatok.

Ez tényleg ekkora tragédia?! A madarakat lecsuzlizzátok, ha mellétek tojnak?

A vénasszony is lehet még inkontinens, amikor nem lesznála a Tena betétje, remélem valaki lealázza őt is, ahogy ő tette másokkal

És még egyszer jesszusom!

2017. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Hadd kérdezzem már meg, nem akarok hülyén meghalni: aki a járda szélén papírbilibe pisilteti a gyerekét, utána mit csinál a tartalmával? Hazaviszi? Bekéretőzik egy kávézóba, higy kiönthesse a klozetba? Vagy bedobja az utcán a szemetesbe?
2017. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Ééérdekes: múltkor fényes nappal egy felnőtt férfi állt a bokroknál és egyértelműen vizelet. Arra valahogy senki se tudott ráordítani, hogy hagyja abba. Pedig 30 körül már tovább vissza kell tudni tartani.

Igazából évente egyszer, ha látok olyat, hogy pici gyerek nyilvános helyen pisil.

Olyat sokkal sűrűbben, amikor felnőtt férfi kapja elő és kiengedi a felesleget.


De olyat még az életben nem láttam, hogy bárki rászólt ezért egy felnőttre.

Na vajon miért nem?


Könnyű célpont voltatok.

2017. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

:D most komoly h szerintetek jobb ha egy gyerek papír bilin ül egy famögött, mint h odamegy, oldalba pisili ( ami sokkal kevésbé feltűnő) és ennyi.

Nevetséges!

Én még soha nem láttam h bárhol is papírbilibe pisiltettek volna egy gyereket. Azzal napi szinten találkozom h bokor, illetve fa mögött végzi a dolgát. Nincs ezzel semmi gond.


A hölggyel, nyugodt, de határozott hangon közöltem volna, h törődjön a saját dolgával.

Ha ezek után is beszól a fiamnak, ( pisiltetés után) utánba mentem volna, és bizony simán ráförmedek h mit képzel magáról h a gyerekkel és velem ilyen hangsúllyal beszél.

2017. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

Ne vicceljünk már hogy egy gyerek nem pisilhet a bokorba???

Egy felnőtt ember igen tudja tartani, de egy kisgyerek, pláne aki most lett szobatiszta!

Igen igazad volt, én a nyanyát is elküldtem volna melegebb éghajlatra!

2017. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!