Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeked szokott...

2 év körüli gyermeked szokott síkítozni a játszón vagy otthon? Mennyire elfogadható ez?

Figyelt kérdés
2 éves 3 hós fiam sikítozik ,ha boldog, ha gyerekeket lát, ezért teljesen kiutálnak minket, a gyerekek és felnőttek is egyaránt. Itt a gyerekek is előitéletesek teljesen, de miért? Györgyné vagyok, ha menni kell, majdnem bőgök, ideges leszek, öaszeszorul a gyomrom. Ti mit gondoltok evvel kapcsolatban?

#játszótér #síkítozás
2017. jún. 19. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Görcsbe vagyok*
2017. jún. 19. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem szoktak.

Harom gyerekem van.

2017. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmi gond, az én nagyobb fiam is csinálta, oviban rászóltak abbahagyta. A kicsi is szokta néha. Kifejezik az érzelmüket, nehogy már rosszul érezd emiatt magad.Aki meg emiatt kiutál, hát elég egy szürke társaság.
2017. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az en kisfiam is pont ennyi idos, es van hogy sikitozik, ha nagyon jo kedve van. Soha senki nem szolt meg ezert. Meg kicsi, teljesen normalis, ha sikitozik neha.
2017. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

7 évesek is sikítoznak, ma pl csatáztak volt ám visítás. Játszótéren adja ki a feszültséget, boldogságot :)

Keress másik játszóteret

2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a kicsi 3 éves és ahol eszébe jut jó hangosan énekelni kezd, akár a boltban sorbaálláskor, vagy tényleg ahol eszébe jut. Ha próbálom elhallgattatni annál jobban csinálja, szóval inkább csak hagyom :D
2017. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Nappal, játszótéren, elviselhető mértékben és mennyiségben lehet hangoskodni. Hosszasan, ész nélkül, vagy pl egy üzletben vagy este nem engedném ordibálni. Társas lények vagyunk, tekintettel kell lennünk egymásra. Szerintem folyamatos visítás nélkül is tud szórakozni egy gyerek is.
2017. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem sikítozott 2 évesen és azóta sem (5 éves). Az ismerős gyerekek sem szoktak. A többi gyerek pedig nem előítéletes.
2017. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a hétéves fiam, és két éves lányom, néha olyan hangosan játszanak az udvaron, hogy elgondolkodok, hogy milyen messzire hallatszik el:-)Ééés, gyerekek, természetes, pláne egy két éves.Nyilván ez otthon van, játszón azért fegyelmezem őket, bár mi kertes házban lakunk, van minden az udvaron, játszóra szerencsére nem járunk sűrűn, otthon meg hagyom őket hangoskodni.Nem is értem aki írja hogy három gyereke van, pl, az hogy tudja őket csendben tartani.Én ezért panelban nem tudnék élni, jajjj, otthon az udvaron, trambulinban, medencében, ki tudják magukat élni.Bolt, ilyesmi, persze én is csöndre intem őket azért.
2017. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
"Én ezért panelban nem tudnék élni" igen, többen belehaltak már.
2017. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!