Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak már az 5 éves...

Mit csináljak már az 5 éves fiammal?

Figyelt kérdés
Az 5 éves gyerekem folyamatosan túrja az orrát. A jobb oldali lyuk már sebes és fáj is neki de nem hagyja abba. Próbáltam szépen elmagyarázni neki, de falra hányt borsó. Már kiabáltam nem tudok vele mit kezdeni. Félek hogy elfertőződik. Folyton a kezét mosatom vele, már mondtam hogy orvoshoz viszem. Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok. Már több mint 2 hónapja huzavonázunk. Remélem most a nyári szünetbe alább hahy a dolog, de egyelőre semmi változás

2017. jún. 20. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy allergia miatt viszket neki? Vagy ez egy önkéntelen pótcsekekvés? Gomba miatt is viszkethet, vagy maga seb elfertőződése miatt. Fontos lenne kideríteni az okot. Ha sebes, bekenheted mondjuk neogranormonnal, hátha a piszkálás is alábbhagy tőle.
2017. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: az orvossal ne fenyegezőzz soha, ne legyen mumus az orvos. Az orvos segít, és ennek örülni kell, nem pedig büntetésként feltüntetni.
2017. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen az orvosos fenyegetést elcsesztem tudom... :( de már agyvérzést kapok tőle. Vittük fül orrgégészhez de semmi.
2017. jún. 20. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Betadinnel mosd le, az fertőtlenít. Hátha csak elvakarta és azért viszket.
2017. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen egy rossz szokás, mint másnál pl a körömrágás. Nem kell ehhez orvos, csak foglal le valamivel, ha látod hogy csinalja
2017. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet zavarja benne valami.

Amikor turja akkor tiszta az orra..?

Én alsollal kenném és ügyelnék az orrfújásra.lenne külön mintás ruhazsepije :)

2017. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Mindig el kell venni onnan a kezét, amikor csinálja. Más megoldás nincs nagyon, meg verni vagy fenyegetni nem szabad.
2017. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Be kell kenni erospaprikaval az ujjat...
2017. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindjárt megmondom, mit kenjél be erőpaprikával! De sünnel is kenheted.
2017. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap bekentem neki ahogy mondtátok. Úgy néz ki javul a helyzet. De nem kiabálom el. Nagyon köszönöm.
2017. jún. 21. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!