Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak már az 5 éves...

Mit csináljak már az 5 éves fiammal?

Figyelt kérdés
Az 5 éves gyerekem folyamatosan túrja az orrát. A jobb oldali lyuk már sebes és fáj is neki de nem hagyja abba. Próbáltam szépen elmagyarázni neki, de falra hányt borsó. Már kiabáltam nem tudok vele mit kezdeni. Félek hogy elfertőződik. Folyton a kezét mosatom vele, már mondtam hogy orvoshoz viszem. Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok. Már több mint 2 hónapja huzavonázunk. Remélem most a nyári szünetbe alább hahy a dolog, de egyelőre semmi változás

2017. jún. 20. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ne fenyegess az orvossal, hanem vidd el!

lehet allergia vagy akár giliszta is.

jobb lenne minél előbb, mert ha kisebesedik, ebben a hőségben könnyen ótvaros lesz a gyerek, és azt gondolom nem szeretnéd.

2017. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha fül-orr-gégész kizárta a szervi okot, akkor -mint általában viselkedészavarnál- lelki ok van a háttérben.


A lelki okát kell kideríteni, és feldolgozni, ezáltal megszüntetni.


Esélyesen szorong valami miatt, kellemetlen esemény érhette.


Pedag.szakszolgálat (nevtan).

2017. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!