Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiatal anyukák (16-22 )...

Fiatal anyukák (16-22 ) többet jártok nyáron bulizni? Ki van olyankor a kicsivel? Illetve akik tanulnak, a párotok támogat?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok véleménye érdekelne akik nem a szülőkkel élnek hanem külön.

20 éves vagyok 1 éves ikrekkel.

Van 1-2 fesztivál ahova el akarok menni, de párim húzgálja a száját, hogy neki kell a babákkal lenni.

Egész évben itthon ültem, nem lehet kibírni ezta pár napot?

Meg anyós ma itt volt és teljesen el van ájúlva, hogy mi az, hogy 2 ilyen pici gyerek mellöl bulizni akarok menni.

Az persze oké ha a párom elmegy sörözni, vagy a haverokkal meccset nézni.

Meg a munkája miatt is tök szép helyekre mászkál (külföldre is) egész évben.

Ma jól le lettem cseszve, hogy megyünk majd nyaralni majd ott kipihenem magam( aha én leszek a 2 gyerekkel amig mindenki iszik, bulizik)

Meg az is, hogy ősztől tanulni akarok, heti 1 napot kell bemennem, de ugye otthon kell tanulnom azért és hogy ezt is, hogy képzelem én?

Most ha valaki gyereket vállal üljön otthon vele 0-24 7/7?

Meg apuka nem vállalta ugyan úgy azt a gyereket?



2017. jún. 25. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell otthon ülni, de napokra eltűnni is hülyeség.

Üljetek le és beszéljétek meg.

2017. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezt mondjuk a gyerekvállalás előtt kellett volna tisztázni.
2017. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Célszerű akkor gyereket vállani, amikor az ember már képes lemondani bizonyos dolgokról. Legalább egy rövid időre.
2017. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a nagy bulizós, soha nem is voltam. De van pár olyan koncert amire szívesen elmennék, néha 1-1 mozi a barátnőkkel.

Amúgy nem akarok egy 1 hetes fesztiválon egész nap ott ülni, ki sem bírnám a kicsik nélkül, csak napi jegyeket vennék.

2017. jún. 25. 16:34
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

1 évesek, semmi bajuk nem lesz, ha évente pár napot az apjuk vigyáz rájuk, amíg lazítasz.


Az már magánügy, hogy wellnessben masszíroztatod magad, vagy koncertekre mész el a szabadidődben, esetleg barátnőkkel töltöd az idődet.


Nem csak a fiatalok járnak lazítani évente párszor, hanem a 40 éves anyukák is.


Azt meg mindenki tudja, hogy a gyerekkel nyaralás az a gyereknek inkább nyaralás, mint az anyjuknak.


Semmi baja nem lesz a babáknak, ha elmész 2 napra egy fesztiválra. Hiányozni fog nekik a megszokott rutin, de el kell terelni a figyelmüket.


Arra figyelj, hogy nem most van e náluk a szeparációs szorongás. Ha már lecsengett, menj nyugodtan olyan programra, amilyenre szeretnél, de készülj fel, hogy piszkosul fognak hiányozni, akkor is, ha megérdemeltnek érzed a pihenést.

2017. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Lehet rosszul adtad elő a mondandódat. róbál megbeszélni, hogy mindössze 4-5 óráról lenne szó 1-1 fesztivál napon, és nem délutántól éjfélig pl.
2017. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Oh tudja ő hova mire akarok menni.

"De mi van ha sír?"-Nálam is szokott.

"De mi van ha hiányol?"- Téged is szokott.

"De mi van ha nem alszik? -Akkor fent lesz

"De mi van ha elesik? -Feláll.

Tehát mindenre csak a kifogás.

Én megértem, hogy fél, de na felnőtt ember (35 éves).

2017. jún. 25. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Még sose volt velük egyedül!?
2017. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Megértem miről beszélsz, 16 évesen szültem. Most 2 éves a lányom. Nálunk is van ilyen, főleg az egyik sógornőm szokta játszani "szegény gyerek, úgy sajnálom", ha valahova el merek menni.

Az ilyet nem értem... Ugyan mi baja lenne a gyereknek, ha pár órára nem lehet. Ez teljes hülyeség. Sőt, pár napba sem halna bele és különösebb törést sem jelentene. De nem csak az enyémnek vagy a tiednek, azoknak a mártírmamiknak sem a gyerekük, akik itt sírnak, hogy a gyereknek melletted a helye. Nyugodj meg, az övék sem reagálna máshogyan mint a tied :D (illetve csak személyiségéből adódóan maximum, ami ugye nem anyuka szuper képességeitől függ. Szóval beszélj vele, próbáld érvényesíteni az akaratodat, mert NEM AZÉRT SZÜLTÉL, hogy egy robot legyél, aki MINIMUM 18 éven át kiszolgál valakit arra fogva, hogy "imádok anya lenni".

2017. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó, te sem azért szültél, mert terveztétek volna, és megvolt a megfelelő háttér, hanem, több, mint valószínű, hogy azért, mert nem akartátok elvetetni, (amit helyesen tettetek), ha már becsúszott.


Az ilyen fiatal anyukákra, mint ti, azért fújnak, irigykednek, köpdösnek, szólnak le stb., mert kicsit igazságtalannak érezzük/érzik páran, hogy nektek már ilyen fiatalon megadatott a kisbaba. Én dolgozom, külön élek a párommal, egyetemet végeztem, több szakmám van... És mégsem vállalhatom be a gyermeket, mert egyelőre nincs mire és nem biztos a háttér, senki nem tud támogatni minket, mi támogatjuk a családot.

Hát ezért vagyok én irigy és "nemtetszik", mert én nem engedhettem meg magamnak azt, hogy 16 vagy éppen 19 évesen szüljek.

2017. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!