Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kéne időzíteni a harmadik...

Hogy kéne időzíteni a harmadik babát?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekünk,a nagy 10 éves,a kicsi 4,5. Szeretnénk 3.babát,de teljesen bizonytalan vagyok az időzítést illetően. 2 év múlva kezdi a kicsi
2017. jún. 27. 23:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

(Telefonon véletlenül elküldtem a kérdést,pedig nem vagyok kész! )


Szóval,2 év múlva kezdi a kicsi az iskolát. Nem hinném hogy gond lesz vele,de egy picibaba mellett nem lesz időm leülni mellé. Aki hasonló helyzetben volt,hogy oldotta meg hogy senki ne szenvedjen semmiben hiányt? Vagy túlparázom??? Ezt a verziót is elfogadom.

37 éves vagyok,nem gondolkodhatok sokáig. Eddig úgy gondoltuk hogy pár hónap múlva nekiugrunk a projektnek,de elbizonytalanodtam...

2017. jún. 27. 23:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Most vagy soha
2017. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem majd lesz valahogy, kezdjetek neki!
2017. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én belevágnék most a helyetekben. Nekem is 3 gyerekem van: 30, 34 és 37 évesen szültem őket. A legjobb dolog a nagy család!
2017. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
50%
Elég fura kérdés... ide ilyet felrakni .. :D ezt nektek kell igazán tudni , ti ismeritek magatokat.. a környezeteteket.
2017. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor hajrá!

Apukàja nem lesz? vagy mi ez a pici baba mellett nem lesz időd tanulni a másik gyerekkel?!!

2017. jún. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most.

8, 14, 17 eveseim vannak.

2017. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 hos volt a pici,mikor a kozepso kezdte a sulit.bar szerencsem van,mert haza nem igazan hozott lecket,csak hetvegen.

Ettol fuggetlenul ha ugy volt siman tudtunk gyakorolni.a pici elvan neha magaban is,nem kell 0-24 ben kezben ringatni,meg gugyogni neki.

Vagjatok bele.

2017. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi direkt úgy "időzítettünk", hogy mikor a fiam kezdi a sulit, akkor itthon legyek. Így augusztusban megszületett a hugi, szeptemberben kezdte a sulit a fiam. Minden délben hazahordtam, így minden du. tanultunk. Kitűnő lett mindenből, tehát olyan rosszul nem csinálhattuk. :) Hajrá, vágjatok bele most!
2017. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt időm a pici mellett a naggyal tanulni, alvásidőben, nem volt napközis. Szóval én most vállalnám be.
2017. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!