Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is van, akinek a kisgyerek...

Más is van, akinek a kisgyereke nem homokozik, vagy nem szívesen játszik kockákkal?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves a kisfiam, fogalmam sincs már, hogy hívjam pl. homokozni játszón, csak a hinta érdekli. Ha hinta nélküli játszóra megyünk, akkor bújócskázunk vagy felmászik a toronyba és leül, elvan. De játékokkal semmi.
2017. júl. 5. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember, így kicsi gyerek se egyforma, neki eznem tetszik.

Unokahugom 3 éves, és mikor vele vagyok, ahol meglátja a hintát már is fut oda és ki nem bír szállni belőle :'D

Kockákat is folyton szét pakolja, a homokozó készletét pedig csak "felvonultatja" a teraszon: egy vonalban kirakja és rendezgeti, de semmi egyéb

Szerintem semmi baja a fiadnak, neki nem tetszik ennyi :D

2017. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is utálta a homokozót, egyenesen hisztizett ha homok ment a cipőjébe.

Csúzdázni hintázni és mászni imád és persze pisztolyozni :)

2017. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két típusú gyerek van általában: az egyik aktívan játszik a játszótéren, a másik inkább a kézügyességét és a művészi hajlamait fejleszti. Neked az első jutott.
2017. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam sincs el a homokozóban. 21 hónapos.
2017. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtat, egy-két anyuka úgy reagálta le a játszón, hogy "Hmmm...furcsa..." Azt hittem, ez baj. Meg egyikük szerint valami vizsgálaton az elsők közt kérdezték tőle, hogy épít-e a gyerek meg játszik-e ilyesmiket. Hát az enyémet látom, hogy nem köti le, csak beleültették a bogarat a fülembe.
2017. júl. 5. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

22 hónapos a lányom, csak a hinta érdekli a játszón, a homokozóba be se merészkedik, utálja ha koszos lesz.

Viszont az nem igaz rá, hogy nem épít. Már egy évesen magas tornyot pakolt, mostanában egész összetett építményt is felrak. Emellett mindene a pakolás.

2017. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Az én gyerekem ugyanolyan szívesen csúszdázik, mint épít vagy rajzol.


Egyébként valóban, minden státuszon ott van, hogy épít e tornyot, miket játszik.. ha mar egyszer épített egy magas tornyot, akkor jó. Ha egyszersem, próbáld rávenni, hogy képes e rá.

2017. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!