Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki belehalt?

Figyelt kérdés
Agyhártyagyulladás elleni védőoltás.
2017. júl. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de láttam kisgyereket belehalni a betegségbe, amikor még nem volt védőoltás.
2017. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem, dehogy! Pénzhajhászok hamis tudással akik ezt állítják, és sokan sajnos elhiszik.

A védőoltâs nem rossz dolog.

Én inkább olyanról hallottam ,hogy védőoltás nélküli baba halt meg vmi betegségben. Na de hát ez is. A média ,lebutítja félrevezeti az embereket. Talán már azt sem lehez elhinni, hogy a tej fehér.

2017. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de olyat igen akinek az életét mentette meg.
2017. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de ismerős gyereke néhány hónapja halt meg agyhártyagyulladásban.
2017. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesóm elkapta a betegséget a 70-s években, nem volt beoltva, anyukám azóta is sokkban van, ha eszébe jut. Túlélte szerencsére, de nem sokon múlt. Oltasd be.
2017. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hányom kell a hivatalos, gyermekellenes propangandától...


A valóság az, hogy az oltás rendkívül hasznos, mert orvosok által is bevallottan higanyötvözet -újabban alumínimuötvözet- található benne, arra hivatkozva, hogy tartósítószer, "megengett" mértékben.


Így van, az aluötvözet is, higanyötvözet is egészséges, sőt, nélkülözhetetlen.


A legtöbb védőnő utána se olvasnak, mi van az oltásokban, ahogy a szülők se, tehát igen, nyilván mi sem normálisabb, mint beoltatnod a gyermeked.


Van olyan oltás, pl kamaszkorban, melxy orvosok által bevallottan abortált, tehát meggyilkolt magzatból tenyésztett szövetet tartalmaz.


Aki nem hiszi, kérem, mutasson tanulmányt, amely az ellenkezőjéről ír.


Más kérdés, hogy terrrrmészetesen rennndkívűűűűl hasznos beadatni gyermekeknek kinyírt, megölt magzatból tenyésztett szövetet, és nyííílvááán megvédi őt beetgségektől, és amúgy is jót tesz neki, naná!


Tehát feltétlen oltasd be, azaz mérgez gyermeked, kedves kérdező. bár itt valaki ironizál,

csak nem tudom, melyikőnk.


EGY BIZTOS: BUMERÁNG.

A felelőtlenekre visszacsattan a rossz szándékuk, évtizedek múltán.

Pénzemberek...

Hányom kell...

Betegségipar.

2017. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

És mint említettem, az egyik oltásban emilyen nyalánkság található, másikban meg másmilyen.


Az nem bizonyít semmit, hogy egyes oltásokban nincs abortált magzatból tenyészet. Ugyanis vannak, melyek tartalmaznak ilyet, és vannak, melyek nem.


Fincsi fémek, mint higanyötvözetek, vagy épp aluötvözetek mindenképp találhatók a VÉÉÉDŐŐŐŐŐŐŐŐŐ oltások mindegyikében.


VÉÉÉDŐŐŐoltás....


Védd a gyereked. Őszintén mondom.

Hogy kitől, azt magadnak kell tudnod, segítettem gondolkodnod.

2017. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó, de nem annak kellene bizonyítékokat felhozni, aki vádol? Hiteles, orvosi szakirodalmat, nem a konteo.com-ról meg az uldozesimania.hu-ról.
2017. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!