Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról, aki...

Hallottatok már olyanról, aki lenyalja a gyereke cumiját, ha az leesik a földre vagy hasonló?

Figyelt kérdés

A védőnőnk mesélte, hogy emberek ezt csinálják. Szerinte azt hiszik, hogy a nyál steril és nem más mindenkinek a szájflórája.


Ti ismertek olyat, aki ilyesmit tesz? Én nem igazán hiszem el neki, hogy valaki ezt tényleg csinálja és nemcsak urban legend az egész.



#cumi #nyál #szájflóra
2016. ápr. 21. 18:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%
-Dehogy csinálják!!!! Dédim mikrós sterilizálóba dobta a műanyag cumikat, amikor mamám elejtette az udvaron, nem kellett neki kapálni, állatokat ellátni és egyebek, azonnal futott lemosni a cumit!
2016. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos én láttam is egy rokonnál...

De egyszer anyósom is felvette a babám cumiját és azt kérdezte tőlem hogy nem nyalom le? Csak lestem.. mondom neki mosni szoktam.

2016. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
59%
Igen hallottam ilyet.És? Lenyalja...és akkor mi van??? Még nem hallottam olyat,hogy gyerek emiatt halt volna meg vagy kapott volna súlyos fertőzést...
2016. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
52%

3. Gyerkoc 4 hetes.

En siman lenyalom....es nem azert mert azt hiszem,hogy steril a nyalam :D :D

Szerintem ebben nincs semmi....

Ez megint egy ujfajta divatorulet...mindenhova cipelj magaddal sterilizalo folyadekot,hogy ha esetleg valahol leesik a cumi vissza tudd adni....

Jezusom...nem idegenekkel nyalatom le....az anyja vagyok...

A cickot is sterilizaljatok minden szopi elott???

2016. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
akkor miért, ha nem azért, mert sterilnek hiszi valaki? miért jobb a víznél a nyál?
2016. ápr. 21. 18:48
 6/45 anonim ***** válasza:
48%

Ismerek ilyen igénytelen nőket én is... Cigizik, közben lenyalja a cumit, undorító.

Az ételt meg összerágják páran a gyereknek. Ez megint gusztustalan.

2016. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%

Aki nem tudná, a szájban van a legtöbb baktérium... és sarkítani sem kell, nem sterilizálás, hanem egyszerű lemosás. Minek kellene vinni sterilizáló folyadékot is útra? Ahol nem tudom lemosni a cumit ott lehet használni cumiláncot és nem fog leesni..

2-es

2016. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
57%
Kinek jut eszébe átadni a szájbaktériumait, a szuvasodást okozó baktériumokat egy kisbaba szájába... Nincs egy kis üveg víz, amivel le lehet mosni a cumit?
2016. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
55%
De kit érdekel,hogy ki nyalja le és ki nem?! Ez most a nap kérdése! Annnnnyira fontos komolyan,hogy szerintem beírok az indexnek,hogy csináljanak egy cikket most azonnal. És ezen a szarságon összefognak veszni a nők..
2016. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk is egyszer kétszer előfordul,de ha van rá lehetőség vízzel lemosom és szokott nálunj víz lenni olyankor abból rálöttyintek egy kicsit.Szerintem semmi baj nincs ezzel./Vannak ennél furább dolgok és mindenhol vannak olyan emberek amik mindenbe belekötnek.(Ezt most nem Nektek írom csak úgy általánosságban)/
2016. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!