Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma utaztam a vobaton, és a...

Ma utaztam a vobaton, és a gyerekek (20-25en voltak) ilyet mondtak egymásnak, hogy:"fulladj meg, ne kapj levegőt" a többi meg visítva nevetett raktuk. Normális szerintetek? Folyt lent.

Figyelt kérdés
Nekem is voltak csinteveseim kiskoromban,engem is bantottak,de ilyet nem mondtunk egymasnak. Egy 20-22 eves lanyrq voltak bizva,gondolom nem igazan ertett a gyerekekhez,de ez nek is az o hibajq,hanem aki ra bizta ezeket ..
2017. júl. 15. 09:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gêppuskával főbe lőve,te nem vagy ember,stb..." 6-7 évesen ilyeneket beszélni? Ez lenne a jövő nemzedéke? Ibkább genwtikai hulladékai...
2017. júl. 15. 09:57
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ezeket általában otthon hallják.

De azért az se kutya, hogy egy felnőtt genetikai hulladéknak nevez gyerekeket.

Ez kicsit erkölcsi kettős mérce.

2017. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is vannak rossz akaróim,de elvből annak se mondok ilyet,akit szívből utálok. :) Azt meg ne mibd,hogy gyerek,nem fogja fel amit beszél,stb. Mert érdekes módon nekem 6 éves koromban volt annyi eszem,hogy a boltból nem lopok ,mert nem az enyém. Pláne nem,hogy 6 évesen ilyet mondjak egy másik gyereknek....
2017. júl. 15. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj, hogy sajnos nem genetikai hulladék, hanem szellemi hulladékok!


35 éve elsős koromban a napközis tanár "bácsim" amikor köhögtem, azt mondta, hogy fulladj meg! Egyszer órán, nevettem és hozzám ba@ta a kulcscsomóját ( 7 éves voltam! Ez normális???), hogy el kezdett vérezni az orrom. Mondanom sem kell semmi sem lett belőle, nem húzkodták meg. A mai eszemmel vissza ba#nám neki, ütném, rúgnám, harapnám, de csak néztem megijedve, lesokkolva, Mindig voltak, vannak, lesznek roha.dékok. A szülő jobban teszi, ha felvértezi a gyerekét a gonoszság ellen és életre neveli a gyerekét. Ne vegyen magára semmit és röhögjön a képükbe, vágjon vissza, álljon ki magáért! A világon senki nem teszi meg helyette.

2017. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze az se normális,amit Veled tettek aláírom. Sőt én is hozzá vágnám. ;) De itt a szitu az volt,hogy tipkusan a gyengébbet cukkolták kb 6an. Kisérő normális nem volt velük. Ilyenkir,ha a szülő nem tzdja otthon,ki nevelje a 15-20 kilós Mauglikat? Én vagy xy utas? Legközelebb mit mond neki? Lefejezlek? És ez 1-2 gyerek? Gyerek lesz,majd ha nirmalizálódik az észjárása és nem ilyet beazél a társainak. Addig csak egy selejt...attól mert még kicsi neki mindent lehet? Nem kell beájulni a mérete miatt...;)
2017. júl. 15. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Én is mostanában hallottam ilyeneket. Valami osztálykirándulásra mentek. Elgondolkodtató volt így, terhesen.
2017. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne itt valaki azzal,hogy gyerek gyülölő vagyok nem. Csak őszinte. Ésha egy leendő anyuka,mint az utolsó válaszoló megértette,azt amit mobdok,amitől tartok az már jó. :)
2017. júl. 15. 10:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Kik mondtak ilyet,csinálták is meg egy mással ? Nem kell sajnos messzire menni napjainkvan aktuális SAJNOS... Lehet kicsit túl reagálom,nincs kitárva. :) De nornális gyerek nem mond ilyet az tuti. Én mondtam volna,akinek az apja katona tiszt volt(nem dicsekvés),de kaptam volna olyan pofont,hogy 2 hétig nem térek magamhoz,és JOGOSAN:)
2017. júl. 15. 10:45
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
téged meg nem tanítottak meg írni, na és? Más szemében a szálkát?
2017. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe kifejezés a "fulladj meg",stb... Sokszor hallom a gyerekeket,kb általános másodikosok,hogy egymással hogyan beszélnek (büdös k..rva,g..ci,riba.c, és még naphosszat sorolhatnám... A legszebb,mikor az áldott jólnevelt világmegváltóan tökéletes gyerek a saját szüleivel hogyan beszél. Igen,ezek a genetikai hulladékok,mert a tökéletes szülő nem hajlandó nevelni a kölkét. Hatalmas tisztelet a kivételeknek!!!
2017. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!