Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legó mániás gyerekek anyukái,...

Legó mániás gyerekek anyukái, Ti hol veszitek a Legot? Cobi lego utánzat milyen minőségű?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves a lego a mindene, de nagyon drágának tartom. Kapott már több dobozzal de azok autók, lego city járművek, repülő és vonat volt nagyobb értékűek. Azokat sajnálja szétszedni.

Ömlesztve használt legot kilóra méri venni? Mennyi kilója amennyiért megéri venni?


2017. júl. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Kilóra olyan 5.000 ft körül van az ömlesztett.

Van Fb csoport, ahol csak legókat adnak-vesznek. Ott is meg lehet nézni.

Vagy ajándékba minden rokontól azt kell kérni az alkalmakra.

Újan a kockaáruházban, vagy kockashop-ban érdemes megvnni. De néha a Régió is akciózik.

2017. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ömlesztett legót? Nagyon jó lenne, főleg épületekhez, ha lennének ajtók, ablakok, meg rengeteg tégla. Még én is vennék, pedig 35 éves vagyok :)
2017. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Használt játékboltban láttam de 7500ft kilója válogatni is lehet
2017. júl. 16. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Minőségét tekintve egyáltalán nem drága a legó! Alkalmakra kapja a nagyobb dolgokat és kész. Utánzattal inkább nem próbálkoznék...
2017. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lego boltban nagyon drága, tényleg a használt a jó ömlesztettre. A körúton is van Lego bolt, ott pl használtak vannak ha jól tudom.. Viszont a használtak lehetnek fog nyomosak stb.. Jófogás meg Vatera is lehet egy jó kiindulópont. Általában a hozzá nemértők, pl nagymamák ezeket nagyon olcsón adják el, mert nem mérik fel az értéküket.


A párom a Lego-nál dolgozik és ami a legjobb érv a termék mellett, hogy nem tud öregedni, ha nem eszi a gyerek. Az utánzatokat nem lehet később bővíteni, mert azok mással nem kompatibilisek stb. A lego fennállása óta ugyanazt az illesztési módszert gyártja mint régen és most, így bármikor lehet bővíteni a készletet.

2017. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!