Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányokat Hogyhogy nem...

Kislányokat Hogyhogy nem zavarja ha belelóg a hajuk a szemükbe?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mig kisebbek, csak a szemuket rontja, de amikor nagyobbak es ugyesebbek már akkor mindig a fülük möge teszik.

Pont erre panaszkodott nemreg egy anya mert nem szeretne ha a lanya haja a füle mogott lenne ahelyett hogy fufrut vagatna

2016. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyet se Hallottam még...

De hogy oldja meg?nem is értem

2016. dec. 22. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Én sem tudom. Engem kifejezetten zavart mindig. De ismerek olyat is,akinek folyton a szemébe lógott a haja és nem zavarta...pedig engem màr a làtvànya is idegesìtett.

De ez ugyanolyan,mint a hosszú haj... Az nem idegesìti őket pl egy szélben? Amikor belefújja az arcába,szemébe,szájàba??? Hú de utàlom azt is. Ezért is csak felkötve, befonva hordom ahajam, mert különben megbolondulnék tőle.

2016. dec. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Lányomat zavarja ha tul hosszu elöl akkor levágjuk neki ,különben meg szereti hosszu hajat .
2016. dec. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem frufrut vágattak mégis a fülem mögé tűrtem ha nem volt összekötve, mert zavar az is hajolgatásnál stb.
2016. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mikor hosszú hajam volt, anya összefogta, ebből nem volt kibúvó.

Ha lányom lesz, neki is összegumizom, csatolom, mert nem csak egészségtelen, hanem pizkosul össze is tud gubancolódni a haj, amit aztán "álom" kifésülni.

2016. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 eves lanyom utálja..engem 30 evesen sem zavar..masok vagyunk...
2016. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik részét nem hallottad? Hogy rontja a szemet? Mert én is pont ezt akartam írni.
2016. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen bugyuta kerdest kiemelni!
2016. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!